2733
2734
حالا به شما میگن سیاه به منم یه نفر گفت کاش مثل عمه هات سبزه بودی نگاه چه خوب موندن تو هیچی نشده پوس ...

ایستادگی پوست سبزه درسته بیشتره .یخ بزار رو پوستت برای پوستهای سفید خوبه من میزارم هرروز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین هم سبزه خوشگل دیدم هم سفید خوشگل هم سبزه زشت دیدم هم سفید زشت منظورم اینه زیبایی خیلی به رنگ ...

خب الان یه ادم با پوست سفید ک خوشگله بهتره یا ادم با پوست سبزه ک خوشگله؟ قطعا اونی ک سفیده

با پوست سفید حتی اگه خوشگل نباشی بازم جذبت میشن 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
من همیشه برای بیرون کرم پودر میزنم ک فقط سفید میکنه همه فک میککنن خودم اینجوریم

نمیدونم باورت میشه یا نه من تا ب الان  اصلا کرم و کرم پودر نمیزنم... اینقدر پوستم صافه و قشنگ حتی تا بیست سالگی اصلاح کامل نکردم فقط قسمت پیشونی و ابرو و بالای لب سه بار.. چون نمیخواستم صورتم جوش برمه بعد ۲۱ اصلاح کامل و دیگ حتی یک جوشم در نیومد

اصلا و ابدا کرم نزن ب پوستت رنگ دستت با صورتت هم خونی نداره اون موقع و تصویر جالبی نیست ب نظر من 

کل ارایش من همیشه ی ریمل پر هجم و رژ لب و خط لب گونه از مامانم بهم ارث رسیده خودش بر جستس 

ابرو هام هشتی و پره خط چشم بهم نمیاد

2731
پوستش سبزه ی تیره ست ... ولی از صدتا سفیدپوست جذاب تره ... (((؟

حالا رفتی یکی از خوشگلترین سبزه هارو اوردی من برم یکی از خوشگل ترین سفید پوست رو بدم.؟

نه خیلی حرفتو قبول ندارم چون زیبایها مثل هم نیست

ببین واقعا الان یکیو ببینی پوستش خیلی سفید و صافه ناخوداهگاه جذبش میشی و نگاش میکنی حتی اگه خوشگل هم نباشه

با رژ جگری سفید و خوشگلمیشی.بعد سفید موستارو نمی پسندی؟یکیم چندروز پیش میگفت رنگ پوستت سفیده الان مد ...

نظر شخصی خودم رو گفتم رنگ پوست خودم که گندمی هست رو بیشتر دوست دارم تا سفید پوست ها.. از رنگ پوست بیش از حد سفید خوشم نمیاد

توهینی هم  نکردم که نظر شخصی خودمه..

گندمی با رژ جیگری اون سفیدی که مد نظر شما  هست، نیست..

پوست دو درجه روشن تر میشه

و درضمن شما موقعی که اون خانوم بهتون میگفتن برنزه مد ه و سفید نه،،، باید جوابش رو میدادید ن اینکه زیرپست من ریپلای کنید و هیچ. ربطی به من و پستم نداره..

بنده پستم برای یک پوست گند می مثل خودم بود ن با یک فرد سفید پوست که ب خودتون بگیرید

حالا رفتی یکی از خوشگلترین سبزه هارو اوردی من برم یکی از خوشگل ترین سفید پوست رو بدم.؟

نه عزیزدلم !! 

بحث من سر زیبا بودن سفید پوست ها یا سیاه پوست ها نیست !! 

ایشون میگه چون سبزه ام زشتم ... زشت بودن هیچ ربطی به رنگ پوست نداره !! 

به میمیک صورت و زوایا و خیلی چیزای دیگه بستگی داره ... وگرنه صرفا چون سبزه ای بگی زشتم خیلی حرف مسخره ای !! 

هدف من دوئل نبود که شما بری دنبال خوشگلهای سفید پوست بگردی و عکس بفرستی ((((

ببین واقعا الان یکیو ببینی پوستش خیلی سفید و صافه ناخوداهگاه جذبش میشی و نگاش میکنی حتی اگه خوشگل هم ...

نمیدونم شاید از نظر شما اینطور باشه ولی من یجور دیگه فکر میکنم و حتی گاهی از مقایسه سفید خوشگل و سبزه خوشگل بنظرم اونی که سبزست جذابتره و گاهی هم عکس این قضیه بوده یعنی بین سفید خوشگل و سبزه خوشگل اونی که سفیدتر بوده برتری داشته و جذابتر بوده

نظر شخصی خودم رو گفتم رنگ پوست خودم که گندمی هست رو بیشتر دوست دارم تا سفید پوست ها.. از رنگ پوست بی ...

اخه گفتید با رژ جگری سفید میشی بعد گفتی سفید پوستا رو نمی پسندی. اینکه اون خانوم رو دهنشو دوختم شک نکنید. نگفتم جنابعالی توهین کردین فقط گفتم ادمها سلیقشون اینه که مثلا دقیقا سفیدی که خودشون هستن خوبه سفید دیگران نه .سبزه ها هم همینن.موفق باشید

خب الان یه ادم با پوست سفید ک خوشگله بهتره یا ادم با پوست سبزه ک خوشگله؟ قطعا اونی ک سفیده با پوست ...

🤣🤣🤣🤣 کی این حرفا رو توو مخ شما ها کرده؟؟! 

با اینکه خودم سبزه نیستم و گندمی ام .. ولی خیلی از حرفهای نژاد پرستانه بَدم میاد ...

همسایه ی ما یه خانوم سفید و زیبا بود که شوهرش بهش خیانت کرد ... اونم با یه زنِ سیاه پوست ... نمیگم سبزه ! چون واقعا سیاه بود خانومه ... آقاعه رفت باهاش ازدواج کرد و الانم از همون زن دو تا بچه داره ... عاشقِ اون خانومه ست ..‌ همه در تعجبن که چطور این آقا خانوم زیبای خودشو گذاشت کنار ... رفت سراغ اون خانوم ... 

2706