2733
2734
آره چرا نباشه ما بندری هستیم خودم سفید پوستم رفتیم مسافرت آقاهه تا فهمید ما بندری هستیم برگشت گفت چر ...

واقعا درسته منم بندری ام اما هرکی میبینه مسخرمون میکنه چون سبزه ام🥲واقعا چنین آدمای بی فرهنگی از کجا پیدا میشه که رنگ پوست دیگران نظر میدن

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین مردم بعد خاکسپاریت(البته دور از جونت) سر نوشابه مشکی و نارنجی دعوا می کنن . یه سریاشونم اصلا نم ...

😅

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
واقعا درسته منم بندری ام اما هرکی میبینه مسخرمون میکنه چون سبزه ام🥲واقعا چنین آدمای بی فرهنگی از کج ...

اره واقعا کاشکی منقرض شن

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2731

منم خیلی مسخره کردن 

اتفاقا دیشب تاپیکی گفتم که  اطرافیانم اعم از زن همسایه مادرشوهر  برادرشوهر جاری  دخترای جاری شوهرم مسخرم کردن  با ززبون گفتن سیاه  حتی به شوخی و مزاح 

دلم شکسته و حلال نمیکنم 

سبزه ها جذابنننن 

اینو به چشم دیدم تو اکثر دور و ورم 

سفیدا اصلا جذاب نیستن 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
منم خیلی مسخره کردن  اتفاقا دیشب تاپیکی گفتم که  اطرافیانم اعم از زن همسایه مادرشوهر &nbs ...

منم دوستام دختر عمو پسر عمو کل آدمای سفید دورم یبارم که شده میگن

ما پوستمان سبزه ست معلومه که چون سبزه ایم زشتیم

چقدر تفکرات مسخره ای داری ... 

مگه فقط سفید بودن ملاک زیباییه؟؟!!! 

من کلی آدمِ سفیدِ زشت سراغ دارم ... کلی هم سبزه ی خوش چهره و بانمک ... 

همه ی این حرفا ناشی از عدم اعتماد به نفسه ... برو رو اعتماد به نفست کار کن ... چون هرچقدرم که زیبا باشی وقتی اعتماد به نفس نداشته باشی ، اصلا به چشم نمیای !! 

در ضمن سبزه با سیاه فرق داره 

سیاه به آفریقایی ها میگن ... مگه پوستت در اون حد تیره ست؟؟! 

گرچه سیاه پوست های جذاب هم هستن که از صدتا سفید پوست زیبا ترن ... 

یه دوستی دارم، سبزه هست، زیباییش تو مدرسه زبانزده.  ماشاءالله خیلی خوشگله.

حالا مدرسه ما همچیو به دنگ پوست میبینن

وای خدا 

چ جور دلت اومد اینجوری بگی 

بخدا ک خیلی هم خوشگله یک رنگ گرم و خوشگل به نظرم خیلی خاصه 

مامان من سبزه هست ولی خیلی خوشگله صورتش واقعا میگم هرجا میریم از زیبایی صورتش میگن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
واقعا درسته منم بندری ام اما هرکی میبینه مسخرمون میکنه چون سبزه ام🥲واقعا چنین آدمای بی فرهنگی از کج ...

واقعا تمسخر دیگران به خاطر چیزهایی که دست خودشون نیست، مثل رنگ پوست و قیافه و ...، یکی از شنیع ترین کارهاست. از اینجور آدما به شدت متنفرم.

چقدر تفکرات مسخره ای داری ...  مگه فقط سفید بودن ملاک زیباییه؟؟!!!  من کلی آدمِ سفیدِ زش ...

عزیزم دارم حرفایی که بهم میگنو میگم از بس گفتم 

2706