2752
2734
عنوان

دلم شوهررر میخواد دیگ خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4353 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجبااا  برای شما خسته کننده اس دوستان من همشون سفر کادو و....  

درباره خواستگارهات سخت گیری نکن ؛

برات مهم باشه خدا و قیامت رو قبول داشته باشه بلکه از ترس خدا و قیامت باهات خوش رفتار باشه و اهل مواد و مشروب نباشه که همیشه عقلش سر جاش باشه؛

داشتن خونه و ماشین و تحصیلات و پول زیاد و شغل باکلاس و ... برات مهم نباشه ؛

اول و آخر هم بر خدا توکل کن

🇮🇷🇮🇷🇮🇷محمد باقر قالیباف 🇮🇷🇮🇷🇮🇷
بیست سالشه؟ دوست منم بیست سالشه اخه😂

سنشو نزده اما با توجه به اسمش که پرنسس تاریکیه 

یکم شک برانگیزه😔😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
🥲😂ای وای خدا ببخشه و حلالم کنه 

😂😂😂براش لینک تاپیکمو فرستاده بودم کلی خندید بعد گفت اخه این جا چیه عضوش شدی؟ بیا توئیتر بنویس متناتو😂

تیم من کارت دعوت نمیخواد 🦦
😂😂😂براش لینک تاپیکمو فرستاده بودم کلی خندید بعد گفت اخه این جا چیه عضوش شدی؟ بیا توئیتر بنویس متن ...

والا دوست باجنبه ای داری 

حالا دوستا من بودن از صد قسمت ببخشید پ.ارم میکردن😂

ولی توییتر خیلی افاده داره اینجا هممون واقعی بدبختیم 🦦😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
والا دوست باجنبه ای داری  حالا دوستا من بودن از صد قسمت ببخشید پ.ارم میکردن😂 ولی توییتر خیلی ...

😂اره خدایی خیلی دوست باجنبه ایه کلــــــــی خندید

اره واقعا... اتفاقا همین امشب داشتم بهش فک میکردم 

توئیتر و اینستا افسرده م میکنن

اینجا میام امید میگیرم

نمیدونم کدومش واقعیه

😂اره خدایی خیلی دوست باجنبه ایه کلــــــــی خندید اره واقعا... اتفاقا همین امشب داشتم بهش فک میکرد ...

سلام منو مخصصوصص برسون بهش🤌🏻😂

بنظرم اینجا واقعیه 

من خودمم تو اینستا خود واقعیم نیستم

حالا من که بماند کلا جَو سمی و بدی داره هروقت میرم افسرده میشم ،الا که خداروشکر پاکش کردم راحتم🤦🏻‍♀️😂😂

سلام منو مخصصوصص برسون بهش🤌🏻😂 بنظرم اینجا واقعیه  من خودمم تو اینستا خود واقعیم نیستم حال ...

بزرگواریتو میرسونم😂🫂❤

اع پس واقعی نیست؟ همه در اوج زیبایی و موفقیت نیستن؟ 

2706