2752
2734
عنوان

کیا لیزر رفتین واقعا راضی هستین مو در نمیاد دیگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 39 پست
من دونفرو میشناسم رفتن لیزر صورت یکی عین پتو شده دقیقا پتو یکی هم عین مردا درسته دونه دونه موهاش د ...

صورت نمیخوام

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
من امروز نوبتم بود دیشب با شوهر بیشعورم دعوام شد امروز نرفتم . 

چرا 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوناییم که میگن نتیجه بد گرفتن دستگاه و مرکزی که میری حتی اپراتور خیلی مهمه

یکی از آشناهام ده جلسه رفته خیلی راضیه

2731
یعنی چی پتو؟زیادشده؟

خیلی زیادتر 

انگار مخملی شده:/

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2706