2733
2734
عنوان

دعوا سر مهریه و طلای عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 65 پست
چطور شما به پسر اعتماد ندارین خونه بنام میخواین ولی پسرا به شما اعتماد کنن

بحث اعتماد نیست.

چون اعتماد نسبی داشتیم ازدواج کردیم.

هم آقا باید با اون شناختی که از خانم پیدا کرده ببینه میتونه واسه یه عمر بهش اعتماد کنه و هم خانم.

اعتماد نباشه ازدواج اصلا نباید صورت بگیره.

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
یه لحظه حس کردم مادرشوهرمنی اون قسمت گفتی اجازه نمیدم پسرم خونه بنام زنش بکنه😂

والا مهم زندگی خوب و با ارامشه ولی ادم یه چیزایی میشنوه شاخ درمیاره والا ادم میترسه نقشه بکشن همه چیرو از دست پسرا دربیارن

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا مهم زندگی خوب و با ارامشه ولی ادم یه چیزایی میشنوه شاخ درمیاره والا ادم میترسه نقشه بکش ...

درست میگی،بعضی دختراهم گرگن،بعضیا از طریق همین مهریه کاسبی راه انداخته بودن

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم
هیچی نداره فعلن  24سالشه و نه خونه داره ن ماشین ن شغل  من 19سالمه و دانشجو معلمم  ...

عزیزم خداروشکر خودت معلمی و مستقل میشی،بخدا نمیخام یوقت دلسردت کنم یا آه اون پسر و خانوادش ب جون بخرم ولی ب نظرم بیشتر فکر کن،حداقل باید شغلش رو داشته باشه،من خودم  باکسی ازدواج کردم شغل آزاده،همش هشتمون گرو نه مونه،کسیکه شغل نداره تازه میاد سرت منت میزاره ک مادرم ناراحته و فلان؟؟ب نظرم سعی کن حالا ک خودت شاغلی با یه پسرشاغل ازدواج کن 

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم