2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید یه ام ار ای برم اینا بفهمم ولی علایم تنگی کانال نخاع دارم  مایع دیسک نمیدونم چی هس برا من ...

با عکس و گرافی ساده مشخص نمیشه باید ام آر آی بگیرید که وضعیت دیسک تون معلوم شه 

کاربر آقا
یعنی نکنم ؟ اینجا دیدم بعصیا میزن بیمه عمل میکنن راصین یسرا راصی نیستن معلوم نیس نتبجه چیه 

اگه دکتر خوبیه عمل کن اما اگه نیست بیمه تکمیلی بکن بعد ۳ ماه که از بیمه گذشت برو بیمارستانی که دکتر خوب داره عمل کن.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
2731
 ببین مادر بزرگ من باید کمرشو عمل می‌کرد که خب دیر کرد و خب بعد عمل پاهاش ناحیه باسن کلاهمیشه خ ...

چرا عمل نمیکنه ؟

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
چرا عمل نمیکنه ؟

عمل کرد که اینطوری شد گفتن کانال نخاع گرفته

دیسک داشت 

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
وای منم هم سن توام دیسک دارم ،علائمت چیه که تصمیم ب عمل گرفتی؟ دکتر گفت یه خودت میخوای عمل کنی؟&nbs ...

دکتری نرفتم فقط دکتر روماتلژیم از رو عکسم گفت دیسک داری  کایرپراتکنیک خوبه اما خوب ۱۵ الی ۲۰ میلیون میخواد که من ندارم به خاطر این فکر عملم اخرش میخوام بمیرم دیگه خداکنه ادم فلج نشه بمیرم بهتره تو عمل 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2738
قبلش درداش چطور بود تو بیمه عمل کرد ؟

آره فک کنم بیمه 

ولی ببین یه دمتر درست حسابی برو

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

نه عمل نکن برو پیش دکتر شهرام قاسمی دیر وقت میده ولی ارزش داره برات جا میندازه خیلی وقتام میگه دیسک نیس منم رفتم همه گفته بودن دیسکه ولی اون گفت از پاشنته ورزش داد خوب شدم من از درد نمیتونستم بشینم بخوابم پاشم فقط گریه میکردم اونجا تو مطب همه نگام میکردن اینقدر درد داشتم با یه بچه شیش ماهه خدا خیرش بده معجزه شد رفتم پیشش

فقط من اشنا داشتم برام وقت گرفت سخت وقت میده باید خیلی تلاش کنی اینش بده

دکتری نرفتم فقط دکتر روماتلژیم از رو عکسم گفت دیسک داری  کایرپراتکنیک خوبه اما خوب ۱۵ الی ۲۰ می ...

خیلی بده میفهمم چی میگن باز خداروشکر کن ک دردش تو کمرته تو پات نیومده 

کایروپراکتیک مشهد سراغ داری؟

2706