2752
2734
عنوان

اگه ناامیدی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 24 پست
خیلی امشب دلم گرفته.... 😔😭 منم حاجت میخوام.... 😭😔

ایشالا حاجت میگیری  ، توسل کن ❤️ باور کن من اصلا اعتقاد نداشتم اما الان خیلی دوسشون دارم 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
عزیزم میشه برای من هم فقط یه صلوات بفرستید... 😔😭

حتما ❤️ قرآن میخونم برات شب ایشالا گره از کارت باز بشه 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما ❤️ قرآن میخونم برات شب ایشالا گره از کارت باز بشه 

الهی خیر ببینی خواهر... 🌹💖🤲📿

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
قربونه دله مهربونت برم آبروم در خطره زندگیم داره از هم میپاشه خستم خسته

نگران نباش از خدا کمک بخواه ، باور کن یه لحظه هایی که فکرش رو نمی کنی چنان دستت رو میگیره که یادت می‌ره دردات رو ❤️ من قبلا همیشه میگفتم خدایا تو هیچ وقت مشکلات و گریه های منو نمی بینی اما تو خواب دیدم که این طور نبوده 

نگران نباش از خدا کمک بخواه ، باور کن یه لحظه هایی که فکرش رو نمی کنی چنان دستت رو میگیره که یادت می ...

دقیقاااا حرفی که الان چننندین ساله دارم بهش میزنم.... 😔😭میترسم از شدت گریه کور شم 😔😭

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
دقیقاااا حرفی که الان چننندین ساله دارم بهش میزنم.... 😔😭میترسم از شدت گریه کور شم 😔😭

گریه نکن به جایش میتونی دعا کنی , قران بخونی ، با خدا حرف بزنی 

گریه فرکانس منفی رو وارد زندگیت می کنه ، نمیگم گریه بده اما حدی داره 

بیش از اون چیزی که فکر کنی خدا مشتاقه که به حرفات گوش کنه

حتماا عزیزم ❤️🥺 امشب تو رو هم فراموش نمی کنم ، قرآن میخونم از طرفت برای آقا ، تو هم برای من دعا کن ...

مرسی عزیزم  الهی حاجتت ب بهترین نحو ممکن اجابت بش ک بخاطرش اشک شوق بریزی

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
ممنون بابت دلداریت خواهر قشنگم

❤️❤️

مرسی عزیزم  الهی حاجتت ب بهترین نحو ممکن اجابت بش ک بخاطرش اشک شوق بریزی

ممنونم از دعای قشنگت عزیز دلم ، حاجت روا بشی ❤️🥺🙏