2737
2739

شما همونی نیستی که گفتی خواهرش کنکوریه و خیلی کمکش میکنه، و شما بارداری و نمیتونی زیاد درس بخونی؟

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

ای کاش دو سه روز میموندیم خونه پدرت،بعد از چند روز میدید نیستی به غلط کردن می افتاد

الان دیگه فهمیده بری برمیگردی دیگه،دوباره از این کارا ممکنه بکنه

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدرزودناراحت میشین شوخی بوده دیگه🙄

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2728

این رفتار معلومه عقبه داشته یعنی از قبل رو اعصابش رفتی مردا روی ری اکشن منفی خانوما حساسن این رفتار یعنی خیلی جلو رفتی توی ری اکشن منفی باید روحیات اقایون و بیشتر بشناسی البته مردا باهم فرق دارن ولی کلیتشون یکیه

البته نمیگم کارش درست بوده ولی شما باید دستت بیاد چطور رفتار کنی امیدوارم از حرفم ناراحت نشی و اصل حرفمو بگیری که رابطت درست بشه فقط قصدم کمک بود😘😘می دونم خیلی ناراحتی حق هم داری فقط یکم باید یاد بگیری همین

شوهر روانی منم اینجوریه بخاطر هیچی یه قیامتی میکنه یه آبروریزی میکنه که با اینکه مقصر هست ولی تو به گوه خوردن بیفتی که فقط تموم کنه قضیه رو 

مشکل روانی دارن این حیووونا

2740

اشتباهت این جاست که شما همون لحظه باید جواب می‌دادی 

میگفتی آره انشالله قبول میشه ولی چرا من بشم داداشش تا هست یا خانوادش یه همچین جوابی می‌دادی؟

در کل طوری باش که کوچیکت نکنه 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

حالتو می فهمم با همه ی وجود 

شوهر منم روز سوم عید فقط به خاطر اینکه یه کلام گفتم چقدر میخای بهدفلانی عیدی بدی یه قشقرقی بپا کرد و بی حیا بازی دراورد که نگم برات اخرم گفت طلاق بگیریم بهتره منم کل عید و باهاش قهر بودم ولی چه فایده ... باید مثه سگ ولش میکردم میرفتم بی لیاقت بیشعور رو

2706