2752
2734

وسطی

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

ایوووووول همه درست گفتن بچه وسطی باس انتخاب شه چون 

باید عاقلانه ترین انتخاب را انجام می دادید. کاربران زیرک و باهوش معتقد بودند که رئیس جمهور و بچه های میلیاردر برای جامعه بازدهی و سود چندانی ندارند و نمی توانند کمک زیادی به جامعه بکنند. ما نمی دانیم آیا آن بچه ها رئیس جمهور خوبی خواهند شد یا از پولشان برای نجات بشر بهره خواهند گرفت یا خیر، اما بچه یکی از دوستان ما، همانی هست که می شناسیم و اخلاقی تر است که با نجات او به دوستمان کمک کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ایوووووول همه درست گفتن بچه وسطی باس انتخاب شه چون   باید عاقلانه ترین انتخاب را انجام م ...

خب . . . این تست نشونگر هیچی نیست 

باید یه سوال های مشخص پرسیده بشه تعداد بالا با چند گزینه که همه گزینه ها درست باشع ...که شخصیت شناسی فکری و رفتاری بشه 

مثل  اونایی که تتو دارن  یا خود زنی   برای گواهینامه تست روانشناسی میدن