2752
2734

استادمه جوونه بعد قبل عید خیلی ضایعم می کرد ولی بعد عید اصلا یه جوری شده 

مثلا نزدیک تر میشینه بگو بخند می کنه پری روز صحبت درمورد دماغ بود برگشته میگه چه دماغ نخودی داری بعد اشتباه سوند دماغ رو گذاشتم برگشتم دیدم با خنده دستشو به حالت خاک بر سرت کرده 🖐️

بعد کلاسم میگه بیا این آبو ببر بریز بره تو آدم سمی هستی میریزی رو دوستات بعد شروع کرد خندیدن آدمی که به سختی میخنده 

بعد هی توجهش به اینه به کی نگاه می کنم چون داشتم به گروه روبه رویی نگاه می کردم برگشته میگه بسه سوراخش کردی از بس نگاه کردی 

بعد من داشتم با عصبانیت دستکش هارو درمیاوردم برگشته به دوستام میگه فاطمه چرخ ماشین آدمو پنچر می کنه یعنی با این اعصابش 

میگم استاد با من مشکلی دارین میگه بله😐😐

زندگی به من آموخت هیچ زندگی بدون درد نیست⚡ هیچ موفقیتی بدون تلاش نیست🎓 هیچ عشقی بدون اعتماد نیست❤️ ولی گاها بالا تر از سیاهی رنگی است و آن رنگ دل آدمه بی وجدانه🙂🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

رشتت چیه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

دوست داره ک سر ب سرت میزاره 

عاشق شده 😂😂😂

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

خانما من نمیدونم چرا هرمردی جذبم میشه و من نمیدونم چیکار کنم خیلی ازار دهنده اس جدیدا اینجور شده ادم جلفی هم نیستم سرم تو لاک خودمه همشم اونایی که اطرافم هستم واقعا عذاب وجدان دارم نمیدونم چرا اینجورره

2706