2752
2734
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5189 بازدید | 261 پست
من اعتراضی ندارم دارم میگم ساعت کاری خیلی متفاوته خب اینم علته تفاوت حقوقاس

معلما تو خونه هم کار میکنن..یا دارن برنامه درسی فردا رو حاضر میکنن..یا تصحیح برگه..یا تکالیف اماده میکنن...اینکه خانواده ها هم یکم ب نسبت قبل قاطی شدن دستور خوداموزش پرورشه...ب هزارنفر باید حساب پس بدیم از جمله خود شما

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب شماهم اگر شغلتونو دوست نداشتید انتخاب نمی‌کردید اگر می‌بیند حقوقش کمه.  ابن از این و معلمی س ...

این سختی هایی ک شما گفتی واسه بقیه مشاغلم هست، به میزان بیشتر

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
درسته اما همه شرکت خصوصیا اینقدر داغون نیستن خودم یه مدت خصوصی کار کردم حجم کار بالا بود ولی حداقل‌ه ...

تعداد زیادیشون اینجورین اکثر جوونا با این وضعیت دارن کار میکنن صداشونم درنمیاد

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
چقدر بی شعور و وقیحی

الان تو خیلی باشعوری؟ مگه من بتو چیزی گفتم که ریپلای میکنی؟ 

واقعیته مدرسه نرفتی تو؟‌

خیلیا دیگه بامن هم نظر بودن 

خداروشکر اون سالا گذشت و اینجام کلاس درس نیست از ترس نمره نتونیم اعتراض کنیم 

دانش اموزا چی؟ از هر 10 تا 11 تاشون بی ادب 

اونام از معلما بدتر خدارو صد بار شکر که مدرسم تموم شد

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
چقد کامتتا در باره اینکه معلمو رو اعصاب بچها بودن زیاده خدایی میشه پاسخگو باشید؟؟؟ چتونه واقعا چرا ...

اونوقت میگن بچه های مردم پررو و بی ادبن

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
به نظرتو یه خانم با 30 سال سابقه تدریس و مدرک دکتری حقشه تو این وضعیت حقوقش 20 تومن باشه  دیدم ...

بنظرتون کسی که صب تا شب بیداره درس میخونه پزشک میشه سختی میکشه شیفت شب داره حقشونه با یه معلم که همیشه خدا تعطیلن و حقوق مفت میگیرن حقوقشون برابر باشه؟بالاتر گفتم اگر قرار باشه کسی معترض باشه معلما آخرین نفرن چونکه هیچ فشار روحی رو تحمل نمیکنن حقوق کمه واسه همه کمه

معلم های این نسل هم نه سواد دارن، نه اخلاق نه حس و روحیه معلمی..... نمیدونم چرا انقدر ناله میکنن؟ گ ...

گلم شما چرا انقدر فشاری شدید نکنه قبلا میخواستد معلم بشید نشده  الان حرص چی رو داری میزنی 

کاملا مشخصه دل پری داری خالی کن حداقل شب سکته نزنی

ناشکری  منم زیر یکی از همین تاپیک معلما نظرنوشتم که من دوست داشتم معلمبشم یک معلم.تشخص اومدبهم ...

یه بی سواد سد معلم توی تاپیک هام هست میگفت اگه میخوای نفرینت کنند بگو ایشالله معلم بشی زنیکه پرو با سوم راهنمایی شد ابدارچی بعدش معلم دوم حالاهم شده معاون 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷