2752
2734
عنوان

دلم شوهر میخواد😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حموم زنونست مگه خانوم سایت عمومیه عضویت اقایون هم مجازه  حالا اعتراضی دارید؟ به ادمین بگید😅

اره خب وقتی نوشتم شوهر میخوام ینی بحث زنونس زشته اومدی تو تاپیکم حیا کن...

به شدددددت رنج میبرم از ریزش مو اگه چیز خاصی امتحان کردی و ریزشت خوب شده به منم بگو امتحان کنم😭                            موهای قشنگم چرا میریزین اخه؟؟؟😭😭😭😭😭😭
2731
اسمت با متن نمیخونه چرا    

انگار گفته طرز تهیه پیتزا چیه

بعد  راجب قرمه سبزی نوشته

فرشته‌ عذاب      🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR        ‌‌ ‌                 ‌   أَعْدَدْتُ لِکُلِّ هَوْلٍ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ لِکُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ نِعْمَةٍ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ رَخَاءٍ الشُّکْرُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ أُعْجُوبَةِ سُبْحَانَ اللَّهِ وَ لِکُلِّ ذَنْبٍ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ لِکُلِّ مُصِیبَةٍ إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ وَ لِکُلِّ ضِیقٍ حَسْبِیَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ قَضَاءٍ وَ قَدَرٍ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ وَ لِکُلِّ عَدُوٍّ اعْتَصَمْتُ بِاللَّهِ وَ لِکُلِّ طَاعَةٍ وَ مَعْصِیَةٍ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ   . اللَّهُمَّ اجْعَلْ صَلَوَاتِ مَلَائِکَتِکَ وَ حَمَلَةِ عَرْشِکَ وَ جَمِیعِ خَلْقِکَ وَ سَمَائِکَ وَ أَرْضِکَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
سید چیشد؟

سید دیگه هیچی نگفت منم پیام ندادم دیگه نه اون از من خبر گرفت نه من از اون خاک تو سرش کنن

به شدددددت رنج میبرم از ریزش مو اگه چیز خاصی امتحان کردی و ریزشت خوب شده به منم بگو امتحان کنم😭                            موهای قشنگم چرا میریزین اخه؟؟؟😭😭😭😭😭😭
من نمیتونم ازدواج کنم چون عاشق یه مشت فوتبالیستم بعد انقدر زیادن نمیتونم از بین یکیشون انتخاب کنم بع ...

هعی 

از کمیتشون کم کن به کیفیتشون بیفزا

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
سایت زنونه ست گلم  واسه باردارا من نشنیدم تاحالا اقایون بزان

سایت زنونه اگه بود ک گزینه اقا نداش گلم...سایت همگانی ولی خب خانما بیشترن....ماشالا تو این سایت ب همه مسایل رسیدگی میشع چون زایمان و بچه داری

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706