2752
2734
عنوان

بخشی که کار میکنم افتضاحه به لحاظ اخلاقی

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 29 پست
دقیقا  من تالا اینچیزا ندیدم والا

من خودم پرستارم استادمون از رو دست من اناتومی رگارو داشت توضیح میداد خیلی ب این چیزا اهمیت نمیدیم مالیدن چیه😂

یا بخیه میزدم و اینا میزد رو دستم اگ اشتباه میرفتم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شماحتما برو بیمارستان ویژه بانوان یا بخش زایمان چون حدود محرم نامحرم برات مهمه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
من خودم پرستارم استادمون از رو دست من اناتومی رگارو داشت توضیح میداد خیلی ب این چیزا اهمیت نمیدیم ما ...

عزیزم این چیزی که شما میگی با این چیزی که برا من پیش اومده زمین تا آسمون فرق داره

2731
عزیزم این چیزی که شما میگی با این چیزی که برا من پیش اومده زمین تا آسمون فرق داره

خب چرا برخورد نکردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شایدتو حساس شدی پرستارا رو این چیزا حساس نیستن ک دستشون بهم بخوره و ....

این خانوم اصلا پرستار نیست 

مسخره ترین سوالات پزشکی رو اومده تو نی نی سایت میپرسه 

همیشه هم توهم داره بقیه عاشقشن 😐

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
این خانوم اصلا پرستار نیست  مسخره ترین سوالات پزشکی رو اومده تو نی نی سایت میپرسه  همیشه ...

شاید بهیاره🤔🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لزومی نداره من بخوام خودمو ثابت کنم برا تو

نیازیم نیست ثابت کنی چون مشخصه چرت میگی

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2706