2733
2734
عنوان

خسته شدم از زندگی که یه لیوان ارزش ندارم🤣😐

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 28 پست
چقدر سختش میکنی خب یه لیوان دم دستی بردار حساس نشه

بقرآن من سختش نمیکنم ایشونه که سخت میکنه بعد این یکی دو تا نبست کارش که 

تو خونه ما سره بشیز ترین چیزا دعوا های قتل و غارتی میشه 😐

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏
چی میشه یه لیوان ۵۰ تومنی چی میشه توش آب بخورم؟؟؟ خدایییی چی میشههه  چرا بچه ها رو عقده ای بار ...

بگیر چندتا لیوان هایی که تازه خریده رو بشکن داغشو بزار تو دلش تا بفهمه نباید به لیوانا بیشتر از بچش دلبستگی داشته باشه

https://www.aparat.com/v/YhwaA🌟🌟 کانال آموزش انگلیسی در آپارات🌟🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درک که واقعا نمیشه کرد واقعا تو کتم نمیره لیوان از من مهم تر باشه  خودت می‌پذیری؟🤣 بخدا به هر ...

عاقل شدن واقعی وقتیه که چیزیو که درک نمیکنی بهش احترام بذاری

تو توی موقعیت مادرت نیستی من هم نیستم قضاوتش نکن میدونم منطقی نیست این رفتار اما نباید کسیو قصاوت کنیم بهترین کاری که میشه کرد اینه که درک کنیم اوکی ایشون روی یک سری چیزا که من درک نمیکنم حساسه پس الکی نتیجه نمیگیرم که وای من بی ارزشم و وای فلانه و اعصاب همرو خورد نمیکنم مگه کم داریم امثال افرادی که به ماشین کتاب یا بعضی وسایلشون جوری اهمیت میدن انگار استغفرالله خداست؟ بیخیالش مطمئنم خودت هم خیلی جاه ها افکار اشتباهی داشتی که طی زمان خوب شدن وقتی حال همگی خوب بود با ایشون صحبت منطقی کنید و کم کم سعی کنید متوجه اشون کنید در غیراین صورت بذار با عقاید خودشون راحت باشن و مراعاتشون رو کن

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
شاید برای مهمون خریدن 

سال تا سال خونه ما مهمون نمیاد 

بعد میگه این لیوانا فقط مخصوصه دلستره 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یه بار چایی ریختم میگه رنگ میگیره نکننننننن

این سری آب پاک و زلال ریختم میگه میشکنه 

ای وای پس چه غلطی کنیم با این لیوان 

بعد یه سوال دلستر و نوشابه رنگ نداره چایی رنگ رنگ داره؟😏

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏
2731
بقرآن من سختش نمیکنم ایشونه که سخت میکنه بعد این یکی دو تا نبست کارش که  تو خونه ما سره بشیز ت ...

حتما خیلی حساس شما جو خونه رو آروم نگه دارید یه مدت خودش متوجه میشه

بگیر چندتا لیوان هایی که تازه خریده رو بشکن داغشو بزار تو دلش تا بفهمه نباید به لیوانا بیشتر از بچش ...

بخدا تو فکرم بود 🤣🤣🤣 ولی بعدش با خورده های لیوان زنده به گورم میکنه

بخدا تو فکرم بود 🤣🤣🤣 ولی بعدش با خورده های لیوان زنده به گورم میکنه

زنده به گور بخاطر یه لیوان؟ عجب مامانی

https://www.aparat.com/v/YhwaA🌟🌟 کانال آموزش انگلیسی در آپارات🌟🌟
عاقل شدن واقعی وقتیه که چیزیو که درک نمیکنی بهش احترام بذاری تو توی موقعیت مادرت نیستی من هم نیستم ...

من هیج وقت ی لباس رو مهم تر از مامانم نمیدونم هر چقدرم برام جذاب باش باز مگیم اون مادرمه اون خواهرم اون برادرمه اصلا اون انسانه غریبت ولی انسانه جون داره دل داره احساس داره دلش میشکنه گریه میکنه 

لیوانم احساس داره دل داره ؟؟ اونم گریه میکنه؟؟

یا منم که گریه میکنم؟ مادر که بچشو واقعا ارزش قائله فرق این چیزا رو میفهمه 

اصلا ی کارایی کرده بگم شاخات در میاد

زنده به گور بخاطر یه لیوان؟ عجب مامانی

مامان خوبی دارم دایی جان نه؟

حتما خیلی حساس شما جو خونه رو آروم نگه دارید یه مدت خودش متوجه میشه

بخدا منم حساسم همه انسان ها حساسن اما نباید حساسیت یه لیوان در برابر حساسیت یه انسان برای بعضیا ها لیوان مهم باشه 

سال تا سال خونه ما مهمون نمیاد  بعد میگه این لیوانا فقط مخصوصه دلستره 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 یه ...

احتمالا وسواس داره مامانت . آدمایی که وسواس فکری دارن ، یه چیزی که بیاد توی ذهنشون ، نمی تونن خلاص شن ازش ، حتما باید اون کار رو انجام بدن وگرنه دور از جون مثل دیوونه ها میشن ، دست خودشون هم نیست 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
احتمالا وسواس داره مامانت . آدمایی که وسواس فکری دارن ، یه چیزی که بیاد توی ذهنشون ، نمی تونن خلاص ش ...

آره از همینا داره شوربختانه با کاراش خودشو آروم میکنه ما رو دیوونه آیا این حق و الانصافه؟؟

آره از همینا داره شوربختانه با کاراش خودشو آروم میکنه ما رو دیوونه آیا این حق و الانصافه؟؟

معلومه که انصاف نیست ولی دست خودش هم نیست ، باید بره دکتر و تحت درمان باشه ، حتی شاید لازم باشه یه مدت دارو مصرف کنه ، که بهتر بشه 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم