2733
2764
عنوان

دهه ۸۰ ای داریم ک تاحالا ر... نداشته

1156 بازدید | 74 پست

که تاحالا رل نداشته بوده باشه؟ چند سالتونه؟و دلیلتون چی بوده؟

ممنون میشم برای سلامتی مامان بابام وعمرطولانی خدابهشون بده و اینکه سایشون بالا سرم باشه یه صلوات بفرستید💚✨فرستادین بگین منم بفرستم

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من 

زیر بیستم 

واسه اینکه از نظر من کار خوبی نیست 

آدم باید یکی رو انتخاب کنه تا ابد 

دختر و پسر  اجناس نیستن که تند تند از طرف هم عوض بشن 

⚘ قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

دهه ۸۰ نیستم ولی بله اونایی که معتقد هستند اصولا رعایت میکنند 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

۲۰

ارزش نداره وقتمو سر چیزای بیخود صرف کنم و اعتماد ندارم

ندانی چو ایران نشست من است/جهان سر به سر زیر دست من است/هنر نزد ایرانیان است و بس/ندادند شیر ژیان را به کس/همه یکدلان اند و یزدان شناس/به نیکی ندارند از بد هراس/دریغ است که ایران ویران شود/کنام پلنگان و شیران شود/چو ایران نباشد تن من مباد/بدین بوم و برزنده یک تن مباد/همه روی یکسر به جنگ اوریم/جهان بر بداندیش ،تنگ اوریم/اگر سر به سر تن به کشتن دهیم/از ان به که کشور به دشمن دهیم/اگر کشت خواهد تورا روزگار/چه نیکوتر از مرگ در کارزار

22 از مردا خوشم نمیاد کلا   

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706