2733
2734
عنوان

غمگین ترین فیلمی که دیدممم🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 45 پست
اینم دیدم 

اسمش همون آخرین بازمانده هستش؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی فیلم دیدم اسما یادم میره  ولی فکر کنم این نبود اسمش

آره منم میزنم یه چیز دیگه میاره خیلی دوس دارم یه بار دیگه ببینمش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
راجب چیع

جنگ و ... 

اگه اشتباه نکنم ژاپن اومده بود کره رو تحت سلطه خودش گرفته بود بعد ی  آدمی ملتش ( کره ) رو فروخت و رفت سمت ژاپنی ها و مثل ژاپنی ها مردم بی گناه کره رو اذیت مبکرد به خاطر اینکه مقامی داشته باشن و به خانوادش کمک کنه ... بعضی ها هم هیچ کاری نکردن اما ی نفر بود که ی ماسکی داشت و با اون افسر ها و آدمایی که مربوط به حوزه جنگ بودند مبارزه میکرد حتی اون مرد که کره ای بود اما رفاه بود سمت ژاپن و کلی زخمی میشد و به ماسک عروس معروف شد بعد ها که اون مردک بیشعور که طرف ژاپنی ها بود با زرنگی ماسک عروس رو تیر میزنه و ماسک رپ می‌کشه کنار از رو صورتش و میفهمه که برادرشه ( برادرش در اصل خودشو زده به جنون که دیوانه مثلا شده بود درصورتی که فقط نقشه بود ) و برادرش میمیره و این مرد میشه ماسک عروس و چون نفوذ هم داشته و مورد اعتماد بود خیلی کمک کرد به کشورش و خودشو و دوستش( در اصل این دوستش ژاپنی بوده اما باهم خیلی خوب بودن و این دوستش نه طرف کره بود نه ژاپن ) عاشق ی دختر میشوند که آخرش دختره همین مرد رو انتخاب می‌کنه و تو روز عروسی دوست مرده میخواد دوستشون بکشه دختره خودشو میندازه وسط و میمیره بعد دوستش خودشو می‌کشه

آخرش کره نجات پیدا می‌کنه اما همه مردن به جز ماسک عروس (منظورم با نقش اصلی هست نه برادرش ) 

شرمنده طولانی شد عزیزم 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
2706