2737
2734
عنوان

بیاید ی لحظه دوستم اومده پیشم آروم و قرار نداره🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 29 پست
میگه ب خواهرش بگیم شاید اون خبر داشته باشه 🙁

خب راست میگه اگر تا فردا ازش خبری نشد زنگ بزنه از خواهرش بپرسه شاید به خانوادش خبر داده باشه 

میشه واسه حاجتم نفری یه صلوات  بفرستید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم یه زمانی شوهرم اونجوری بود همه جارو رسوا گردم اخرش فرداش خودش زنگ زد گفت انتن نمیداد 😐😂

ب نظرت ب خواهره پسره پیام بده؟؟ من بش میگم صبر کنه آنتن صددرصد قط شده شاید خودش زنگ زد قبول نمیکنه همش گریه می‌کنه🙁

منم نزدیکای چابهارم ،انتن اکثر جاها وصل شده کنارک زیاد بارون باریده بود بیشتر تیربرق و انتنا افتاده ،ممکنه جاهای خارج شهر اوکی نشده باشه هنوز انتنا 

اما نیازی به ترسیدن نیست سیل اونقد بد نبوده که دوست پسرش اتفاقی براش بیفته

با یه پسری که راحتی مثلا پسر خاله ات پسر داییت بهش بگو زنگ بزنه به خواهر بگه من دوستشم زنگ می زنم جو ...

خواهره نمیگه داداشم چرا شمارمو داده ب دوستش؟!

https://abzarek.ir/service-p/msg/1839904
2740
ب نظرت ب خواهره پسره پیام بده؟؟ من بش میگم صبر کنه آنتن صددرصد قط شده شاید خودش زنگ زد قبول نمیکنه ه ...

بنظر من صبر کنه فعلا چون به گفته خودش آنتن زیاد نیست و تو شهر هم بعضی موقع ها بارون باریدنی آنتن میره من مطمنم هیچی نشده الکی اونارو نگران نکنه چون من کردم بعدا پشیمون شدم 

بنظر من صبر کنه فعلا چون به گفته خودش آنتن زیاد نیست و تو شهر هم بعضی موقع ها بارون باریدنی آنتن میر ...

آره بعد پسره ام بفهمه ک این ب خواهرش خبر داده شاید بد بشه

2706