2752
2734
عنوان

یه سوال دارم روم نمیشه بپرسم ،استرس دارم داغونم از کی بپرسم اخه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 28 پست
و اینکه حرکتش دراومدنش شتابش چحدری باید باشه من میترسم اصلا نرسه😭😭قسمتون میدم به جون عزیزاتون میدو ...

موتیلیتی یا حرکتش همه تو آزمایش اسپرم مشخص میشه گلم برا خیال راحتی برید پیش یه ارولوژی بگو برا شوهرت آزمایش اسپرم بنویسه تا با آگاهی کامل اقدام کنید

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم تعداد اس* پرم مهمه  بعدم اگه تعدادش کم باشه  یا حتی میزان حرکتش کم باشه همش قابل درم ...

روغن سیاه دانه و عسل برای کیفیت یا شتاب و حرکتش خوبه بدم بهش؟؟

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر خوب مگه اصلا از کیفیت اس پرم شوهرت خبر داری که خود درمانی میکنی.با این حجم استرس بی دلیل بارداریت سخت میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای هردو خوبه 

دکترا ب همسر من گفته بودن تعدادش 16 تاس هیچوقت بچه دار نمیشی درضمن حرکتشم اصلا طوری نیس ک بتونه ب تخ مک برسه 

ولی کلا یکماه بود یا چهل روز دقیق یادم نیست همسرم روغن سیاه دونه و عسل صبح ناشتا خورد 

الان 3تا بچه داریم 😂

چند قطره باید باشه مایع؟و اینکه شتاب بیرون اومدنش چجوری باید باشه؟؟؟

مقدار که دوستانم گفتن مقدار کمیم باشه کافیه و اینکه آلت بهتره که تا گردن رحم بیاد و اونجا مایع خارج بشه که احتمال حاملگی بیشتر باشه(چون بدن زن اسپرم رو به عنوان یه جز خارجی میبینه و بهش حمله میکنه ممکنه از بین ببرش) تازه روز تخمک گذاری باید اقدام کنین وگرنه اصن فایده نداره

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
برای هردو خوبه  دکترا ب همسر من گفته بودن تعدادش 16 تاس هیچوقت بچه دار نمیشی درضمن حرکتشم اصلا ...

وای واقعا میگیییییی؟؟

دکتر گفته بودن اصلا نمیشه ولی سه تا شد؟؟؟

ببخشید میتونم بپرسم پایع چنطد قطره بود؟؟

شرمندتم اگر دوس نداشتی جواب نده

برای هردو خوبه  دکترا ب همسر من گفته بودن تعدادش 16 تاس هیچوقت بچه دار نمیشی درضمن حرکتشم اصلا ...

عزیزم میشهبگی چقدر روغن سیاه دانه و چقدر عسل صبحا باهم ترکیب کنم بدم بهش بخوره؟؟؟

از عطاری بخرم روغنو؟؟؟؟

موتیلیتی یا حرکتش همه تو آزمایش اسپرم مشخص میشه گلم برا خیال راحتی برید پیش یه ارولوژی بگو برا شوهرت ...

برای خودم باید پیش دکتر زنان برم؟شوهرم باید پیش چه دکتری بره برا اسپرم و درمان و کیفیت و کمیت  اسپرم؟؟؟

برای خودم باید پیش دکتر زنان برم؟شوهرم باید پیش چه دکتری بره برا اسپرم و درمان و کیفیت و کمیت  ...

مسلمه باید برید دکتر،خودتون تست پاپسمیر باید بدید و تحت نظر دکتر باشید چکاب بشید همیرتونم پیش دکتر ارولوژی بره آز اسپرم بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40