2752
2734
عنوان

شعر دوستان🌱🤍بفرمائید داخل..🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 200 پست
نقطه چین ها  تا پر کردن جاهای خالی ادامه ات می دهند  بی آن که نیمه ی خالی ات را فهمیده ب ...

عالی✨️🥲🌱

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من تماشای تو می کردم و غافل بودم
کز تماشای تو خلقی به تماشای منند
 گقته بودی که چرا محو تماشای منی
و چنان محو که یکدم مژه بر هم نزنی
 مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود
 ناز چشم تو بقدر مژه بر هم زدنی

-ابتهاج

وایییییی چقد قشنگ بود🥲🥺✨️بازم از شعرات برامون بگو..واقعا زیبا بود آفرین🌱✨️

نا تمام تر از تکرار 

زخمهام که جاری اند در رگ ها

و قلب 

تاریک ترین دهلیز

عبور می دهد 

درد را در هر ضربان 

بکوب بر شقیقه هام 

دیروز 

امروز 

و فردا را 

که چشمهام خالی شوند از جمعیت مردمکها....

کانال کتابخوانی من در ایتا: https://eitaa.com/Abstract_ofthe_book
برات دعا کردم(امضات) برام دعا کن از گرفتاری ک برام پیش اومده رها شم 💔

مرررسی مهربون من🥰❤

چشمممم عزیزم ایشالله همه چیز درست میشه هیچی دائمی نیست

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
یک نگاهت به من آموخت که در حرف زدن چشم ها بیشتر از حنجره ها میفهمند

واقعااا...✨️🥲عالی‌..

چه بیت های کوتاه و زیبایی

اسم شاعر هم میگی بهمون🥲🌿خیلی بیت های زیبایی رو میزاری...

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...