2733
2734
۱۳ هفته. آنسفال بود.

امیدوارم این یکی نی نی  رو‌ به سلامتی به دنیا بیارید

میشه برای منم دعا کنید، خدا فرزند سالم بهم بده؟

شما پیگیری خاصی کردید قبل بارداری مجدد؟ چون جنین منم مخچه‌ش تشکیل نشده بود، ۱۹ هفته سقط کردم، ۹ فروردین امسال

اخی ایشالا بزودی باردار بشی و بچه سالم خدا بده بهت منم باردارم الان که شنبه رفتم سونو واژینال کرد و ...

ممنونم از دعاتون

ان شاالله که قلبش تشکیل بشه، با چند تا دکتر دیگه مشورت کنید، می‌تونید اسنپ دکتر هم زنگ بزنید اگه سختتونه برید دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم این یکی نی نی  رو‌ به سلامتی به دنیا بیارید میشه برای منم دعا کنید، خدا فرزند سالم ...

ممنون عزیزم.

انشالله به زودی دامنت سبز میشه.

از حضرت ام البنین کمک بخواه.

دست رد به خواسته ات نمیزنه.

من فولیک اسید مصرف نکرده بودم گفتن از اون بوده.

شما فولیک اسید مصرف میکردی؟

نه فقط فولیک اسید خوردم و ویتامین دی.

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
ممنون عزیزم. انشالله به زودی دامنت سبز میشه. از حضرت ام البنین کمک بخواه. دست رد به خواسته ات نمی ...

بله،از سه ماه قبل از اقدام به بارداریم شروع کردم و فولیک اسید می‌خوردم

خیلی روحیه ام خرابه، دلم می‌خواد زود باردار بشم، شاید اون موقع غمم کمتر بشه

باید بریم متخصص ژنتیک بررسی بشیم، دکترم گفته بعد از سه ماه اقدام کنم..

خیلی ممنون میشم گاهی برام دعا کنید

2731
بله،از سه ماه قبل از اقدام به بارداریم شروع کردم و فولیک اسید می‌خوردم خیلی روحیه ام خرابه، دلم ...

آره حتما مرکز ژنتیک شهرتون برید.

از چشم زخم غافل نشو عزیزم.

من اعتقاد دارم و یه مدت نقل محافل بودیم که باز بچه دار شدیم و این حرفا.

کاش جنین رو میفرستادی آزمایش همون موقع.

هزینه اش ۱۰ میلیون میشد پارسال به ما گفتن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره حتما مرکز ژنتیک شهرتون برید. از چشم زخم غافل نشو عزیزم. من اعتقاد دارم و یه مدت نقل محافل بودی ...

کسی جز خانواده‌ی خودم و همسرم خبر بارداری نداشت..

من رفتم سونو آنومالی که گفتن این جوریه قضیه، و نامه پزشکی قانونی دادن، فرداش رفتیم پزشکی قانونی، و اونا بهم گفتن فقط تا اخر امروز وقت سقط قانونی داری..و به سختی بیمارستانی پیدا کردم که منو پذیرش کنه..

انقد یهویی شد و حال همه بد بود که نتونستیم این کارها رو انجام بدیم..فقط خود بیمارستان جنینم رو داده بود پاتولوژی و جوابش این بود که تایید کردن مخچه تشکیل نشده و اب داخل مغزش بوده و سرش بزرگ بوده عزیزکم.

کسی جز خانواده‌ی خودم و همسرم خبر بارداری نداشت.. من رفتم سونو آنومالی که گفتن این جوریه قضیه، و ...

یعنی فقط یک سونوگرافی تایید کرد بچه مشکل داره؟

منم رفتم پزشک قانونی اما به جز سونو ان تی گفت باید یه پزشک دیگه هم برم.

درسته برای شما بزرگتر بوده.

از قدیم میگن بچه ای که سقط میشه یه پاش توی دل مادرش میمونه تا بچه ی دیگه پرش میکنه.

جاش سبز میشه برات عزیزم.

منم از وقتی سقط کردم تا باردار شدم تمام فکر و ذهنم بچه بود تا اینکه یه مسافرت رفتم و اون موقع زیاد فکر نکردم.همون ماه گرفت.

بعداز من ۳ تا نوزاد دنیا اومد تو فامیل نزدیک حسادت نمیکردم ولی حال روحیم بهم ریخته بود.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی فقط یک سونوگرافی تایید کرد بچه مشکل داره؟ منم رفتم پزشک قانونی اما به جز سونو ان تی گفت باید ی ...

نه، اونجایی که رفتم سونو گرافی یه مرکز بود فقط برای سونو... سه تا دکتر دیگه هم همون موقع منو سونو کردند و تایید کردند، پزشکی قانونی هم یجا فرستادم، اونجا هم تایید کرد..

واقعا حال منو فقط کسی که خودش این درد و چشیده درک می‌کنه..

ان شاالله کوچولوهای شما همیشه سالم و سلامت باشن❤️