2752
2734
عنوان

سلام من خواستگارم مذهبی ان اصالتا تبریزی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 18 پست

من خودم متولد تهرون ولی بزرگ شده ی تبریز هستم . ترک ها به غذا و خونه اهمیت میدن یعنی باید اولویتت این باشه .بعد نه اینکه چیزی نپوشن و نخرن ولی خوب بیشتر از پوشیدن ، اقتصادی فکر میکنن و بیشتر به طلا و....فکر میکنن و دارن من تو دوربرم با این سنم که دختر دانشجو دارم اینطور دیدم و کمی هم نسبت به جنوبی و جاهای دیگه ،  روابط سردتر هستن یعنی زیاد با کسی زود اخت نمیگیرن . هم اینکه تو ظاهر هم شده پسرا تعصب خونواده رو دارن یعنی بخایی روابطتون خوب باشه باید با پدر و مادرش هم خوب باشی . این حرفام مطلق کامل نیست استثنا و...هم داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب پدر و مادرش آدمای خوبین خواهرش ازدواج کرده باز هم از من کارمیکشن؟ یکم کمک اشکالی نداره ولی دیگه خ ...

برای مراسمات و پذیرایی و....خیلی از ترکا از عروس توقع دارن

یا حتما جایی بزرگتری چیزی میاد میگن باید شما باشید

اگه دورباشی ازشون خوبه شهر اونا باشی اصلا خوب نیست

فقط نباید رو بدی هرماه بیان آوار بشن سرت