2733
2771
عنوان

خدایش بعضی دخترا چقد رو خواستگار عیب میزارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 85 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خب همش میگه کاش من ازدواج کنم ناراحته

دوست داره ازدواج کنه با کسی که معیاراش رو داشته باشه نه هر ننه قمری که از راه رسید 

ازدواجی که طبق ایده ال ادم نباشه از جهنم بدتره 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
اصلا طرفو ندیده رد میکنه

چون ب تنهایی عادت کرده باید هولش بدین ک ب سمت ازدواج بیاد 

از خوبیای طرف بگین ک جذب شه 

و سخت پسندیدش  کمتر بشه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
دوست داره ازدواج کنه با کسی که معیاراش رو داشته باشه نه هر ننه قمری که از راه رسید  ازدواجی ...

دیگ کارخونه تولید شوهر نیست ک دقیقا با ۱۰۰٪ معیارا  شوهر تولید بشه  بیاد خواستگاری

دیگ ۷۰٪ شرایط باشه باید بله گفت بنظرم

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
چون ب تنهایی عادت کرده باید هولش بدین ک ب سمت ازدواج بیاد  از خوبیای طرف بگین ک جذب شه  ...

پس اگه تنها عادت کرده پس هی نگه خوشبحال اون طرف ...خونه مادرشوهر میره ....اینجور ادما بعد ازدواجشون طرف داغون میکنن چون عادت کردن یه نفر براشون غذا بپزن....منم به شوهرم گفتم طرف به درد ازدواج نمیخوره

منم اینقدر ایراد گذاشتم تا سنم بالا رفت الان من فوق لیسانسم خواستگارم دیپلم از من بیشتر پول درمیاره 

مهم اینه که مرد جنم کار داشته باشه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706