2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نبایدومیگفتی تا وقت زایمان ت تازه بهتره نهال اصلا قشنگ نس این نظر منه

آخه مگه میشه.خواهرشوهرای من تا بعد زایمان اسمی که انتخاب کرده بودن رو به کسی نگفتن

اما برا نی نی میپرسن چه اسمی انتخاب کردی و نظر میدن

من تو جواب سوالشون چی بگم اخه 

2731
واقعا ؟میبینی چقدر آدم بهش برمیخوره؟

منم فقط به شوهرم گله کردم.

ولی تجربه شد برام.

هیچیتو براشون نگو.هیچی.

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
یه سگ بخر اسمشو بزارنهال😂😂

بخاطر چند تا رفتار و لج و لج بازی و حسادت

اون بچه چ گناهی کرده

تو مغزتون چی میگذره واقعا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

اخه چرا اسم بچت رو باید بذاری درخت ؟ اصلا فرمعنیش فکر میکنی یا همینطوری فقط یه چیزی میگی .

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 
آخه مگه میشه.خواهرشوهرای من تا بعد زایمان اسمی که انتخاب کرده بودن رو به کسی نگفتن اما برا نی نی می ...

آخه مگه میشه!؟

همونطور ک خواهرشوهرات نگفتن بله شما هم میتونید نگید ب همین راحتی 

بگو نظر بدن ولی اصلا تا روز زایمان اسمی رو ک انتخاب کردی نگو 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
2706