2752
2734
عنوان

دلم میخواد همه عمر تنها باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 19 پست

ما آدمها اشیاء نیستیم که تنها باشیم، نیاز به تعامل داریم. نیاز به خانواده اصلی ترین نیازیه که داریم، چون خانواده چند تا نقش تو زندگیمون داره. البته تو دختر عاقلی هستی و مطمئنم متوجه ای .

مثلا خانواده به ما؛ 

هویت میده_ امنیت میده_ تجربه میده_ انرژی میده_ احساستموم رو میتونیم درونش اجرا کنیم و ...

پس اینکه بخوایم تنها باشیم بنظر نمیاد کار درستی باشه. شما خیلی خوبه دختر پر تلاش و موفقی هستی اما باید سعی کنی این تلاش و موفقیتت رو حفظ کنی و ارتقاء بدی، اینم در سایه آرامش و امنیتی هست که از خانواده میگیری. 

بله ممکنه تو هر خونه ای یکسری بحث ها، دعواها، تفاوت سلیقه و افکار باشه، اما ما ادما با تفاوت هامون کنار هم زندگی میکنیم.این خودش یه هنره، یعنی وقتی میتونیم بگیم به بلوغ رسیدیم که سازگاری رو یاد گرفته باشیم. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما آدمها اشیاء نیستیم که تنها باشیم، نیاز به تعامل داریم. نیاز به خانواده اصلی ترین نیازیه که داریم، ...

نه ببینید من خیلی درون گرام از آدمای اطرافمم هیچ خیری ندیدم واقعا همیشه آرزومه ولی اینکه این تصمیم رو بگیرم و اجرایی کنم خیلی سخته گفتم شاید بقیه کسی رو سراغ داشته باشن خودمم میترسم نتونم تنها باشم

نه ببینید من خیلی درون گرام از آدمای اطرافمم هیچ خیری ندیدم واقعا همیشه آرزومه ولی اینکه این تصمیم ر ...

بله عزیزم متوجهم.🌸🌿 تنهایی مشکلات خودش رو داره، جامعه هم پر از آسیب و خطره . شما نمیدونم چند سالته اما سعی کن سرگرم باشی به استعدادها و توانایی های خودت، انشالله در آینده زندگی خودش انسان رو بالغ تر میکنه. همه ی ما نیتز به رشد و قوی شدن داریم

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
2731