2733
2734
عنوان

خانمهایی که خیلی خوشگل هستید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 24 پست
بنظر من اینکه مردم چجوری باهاتون رفتار کنن یا شوهر خوب پیدا کنین یا شوهرتون دوستتون داشته باشه ربطی ...

خب کسی که زیبا نیست ناخودآگاه اعتماد به نفس کمتری هم داره انگیزه پیشرفت در سایر جنبه ها هم کم میشه

من تا حالا هیچ خوشگل بی اعتماد به نفسی ندیدم چون اینقدر ازشون تعریف شده مغرور میشن 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
میشه جزئی تر بگی مثلا چه اتفاقات خوبی تو زندگیت بوده که صرفا به خاطر زیباییته به نظرت زیباییت مهم ...

ازدواج موفقم

موقعیت های شغلیم که برام مجردی پیش میومد

چندبار توی مکان های عمومی پیشنهاد مدل شد بهم(البته بجز چهره اندام و قد هم دارم) 

ولی مامانم بیچاره هم ازدواج ناموفقی داشت و زندگیش فنا شد و هم چون خوشگل بود هیچوقت تو جمع بقیع زن ها راهش نمی‌دادن و همیشه تنها بود 

البته از نظر تنهایی خودمم تنهام و دوستی ندارم تو جاهایی مثل باشگاه و مدرسه هیچکس باهام دوست نمیشد ازین نظر ک حسود خیلی پیدا میشه واقعا بده

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مردا خیلی جذبم میشن حتی فامیل متاهل میاد تو عروسی پیشم میشینه باهام حرف بزنه من فرار میکنم

چقدر عالی 

واقعا حس خوبیه تصورش میکنم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
آره برای من که درست بود ، سیاه بخت شدم ،  انقدررررر خوشگل بودم‌‌ همه از زیباییم انگشت به دهن م ...

میتونم بپرسم غصه چی رو میخوری؟ من اگر خوشگل بودم دیگه غمی نداشتم

اگر میتونی عکست هم بذار عزیزم 

2731
دیگران همیشه میگن که خوشگلم تعریف از خود نباشه بله تاثیر مثبت داشته همسرم خیلی دوستم داره و خیلی اخ ...

حداقل بخشی از زندگیت حالت خوب بوده 

مهم جوونیه دیگه.ادم تو جوونی دوست داره دوست داشتنی باشه توجه جنس مخالف رو جلب کنه و اعتماد به نفس بگیره و ازدواج خوب داشته باشه که حسرتش برای من موند

تو پیری زیبایی به چه درد میخوره آخه 

زیبایی بعضی وقتا باعث میشه جلوی چشم ادمو بگیره و اونی که بدرد بخور هست رد میکنه و اونی که زبون باز و ...

شما که آقا هستی لطفا جواب بده به سوالم

به نظرتون خانمی که زشته چیکار کنه تو جامعه کمتر به چشم بقیه چندش و حال به هم زن باشه؟ مثلا در نگاه استاد مرد،همکار مرد و....واقعا اخلاق و تلاشش می‌تونه موثر باشه؟ یا هیچ جبرانی نیست

اینو بگم که شوهر ادم اره دوست داره ادمو اما ۴ چشمی هم میپادت و بهت تقریبا شک میکنه اکثر خانوما باهات خوب نیستن و حسودت میشن ولی اقایون خیلی مهربان و کمک کننده هستن از بختم‌بخوام بت بگم که واسم مشکلاتش بیشتر بوده تا منفعتش

شما که آقا هستی لطفا جواب بده به سوالم به نظرتون خانمی که زشته چیکار کنه تو جامعه کمتر به چشم بقیه ...

شک نکن که تاثیر داره رفتار و کردار!!

به عینه دیدم 

بعدشم ادم میتونه یه تیپ های خوب و در عین حال پوشیده بپوشه و تغییر اساسی کنه

🧔اقا هستم