2752
2734
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 12300 بازدید | 176 پست

دخترتو تنها نفرست اونجا داره روی تربیتش تاثیر منفی میذاره.لازمه بیشتر عزت نفس داشته باشی تا خودتو دوست نداشته باشی کسی دوستت نخواهد داشت.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
ممنونم عزیزم باتمام کلماتت همدردیو احساس پاکتو متوجه شدم.حتما همین کارو میکنم.مننونم دوست خوبم

انشالله که هر جا هستی سلامت باشی و از این به بعد بهترینا رو تجربه کنی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری شوهرتو تحمل میکنی! یعنیچی نمیرم که دلشون خنک شه میخای خودتو خون ب جیگر کنی برا خنک نشدن دل بقی ...

اگه برم دلشون خنک میشه میدونی از چی سوختن تینجوری کردن.من روز قبلش موهامو کراتین کردم اینا دیدن باخودشون گفتن پسرم کارمیکنه سختی میکشه این خرج میکنه نمیگن این بدبخت سه سال تو کانکس و ی سال تو چادر زندگی کرد باشکم حامله اونوقت خودشون تو خونه مثل کاخ نیاوران.بیشتر حرصشون گرفت اینجوری خالی کردن

می‌دونم عزیزم دقیقا اینجور مردها رو میشناسم ،،،،، میرن خونه پدر عقده میکنن و شیر میشن ،،میخوان خودش ...

امان از یتیمی ... پدرم زنده بود اینقدر شوهر عقده ایم چون خودش بابا نداشت حسادت میکرد ب بابام تا بابای جوونم ۵۳سالگی ایست قلبی کرد تو اوج سلامت و جوونی من با خانواده شوهرم قطع رابطه کردم هرچی میشد اسم بابامو میاوردن بیشرفا درصورتیکه من بخاطر بابام بهشون احترام میذاشتم . پدر شوهرت غرور نداره فقط دیگ بچتو نفرست بره اونجا

منم پاشدم ب شوهرم گفتم چرا پدرت این حرفا رو زده یهو جنی شد شروع کرد دادو بیداد میخواست با دادو هوار ...

میزاشتی بره بیرون تادوتاتون اروم شین چراجلوشوگرفتی که دوباره بزنتت

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
الان یکسر زنگ میزنن و خودشیرینی ولی محل نمیدم.حرفاش هیچ وثت از یادم نمیره.خونه زندگیمم ول نمیکنم ک د ...

ی چیزی بگم تو واقعا زن زندگی بخدااااا

چطور تونستی تحمل کنی من با شوهرم دعوا کردم قهر کرذم رفتم خونه پدرم 

برادر شوهر و پدر شوهر زنگ زدن فحش دادن و حرف زدن و تهدید کاری بهشون 40دقبقه فحش دادیم و حرف بد زدیم ب هم ولی کم نیاوردم شستمشون پدر شوهرمم کفت خونه بهت میدم طلاق بگیر گفتم باش خخخهخخ اخرش کم اوردن خودشون قطع کردن

شوهرمم طرف منو گرفت ولی گفته بود بی احترامی کردین ک اونم کرده  ب بچه دوساله حرف بزنی جواب میده و.... الان همه باهامون قهرن خخخخخخخ

میخواست بره دادو هوار کنه مغازه داداشش سرکوچمونه

خوب بکنه ب درک توام میرفتی دم در میگفتی صداتو بیار پایین میگفتی مردم اینو خانواده اش منو روانی کردن 

چرا همش سکوت میکنید چرا همش میترسین کسی بفهمه ب درک 

ی بار تو شروع کننده باش جلو مردم بزار اون بترسه ابروش نره 

ی چیزی بگم تو واقعا زن زندگی بخدااااا چطور تونستی تحمل کنی من با شوهرم دعوا کردم قهر کرذم رفتم خونه ...

ن من زن زندگی نیستم زن اونیه ک برای خودش ارزش قائل بشه.شمایی.اونی ک نذاره بهش توهین بشه.اونی ک از خواهرشوهرش نترسه موهاشو دوسال رنگ نکنه ک خواهرشوهرش بگه پول داداشمو خرج کردی.شوهرم اصلا اینجوری نبود اولین باریه همچین حرکتی کرد

عزیزم دل شکستتو واگذار کن بخدا...توهم صبر کن بالاخره پدرشوهرت میمیره،بعد تو هم روزی صدبار به شوهرت بگو پدرسگ...اونا حق ندارن تو دعوا پدرشماروکه به رحمت خدا رفته فحش بدن....بعدش تو خلوت خودت گوش دخترتو بکش..بگو ایندفعه جایی بریم به حرفم گوش نکنی ،منم دیگه مامانت نمیشم..حسابی بترسونش، تا ایندفعه که چشم و ابرو بالا کردی دخترت حساب کار دستش بیاد .چون معلومه دخترت دوستت داره که پشتته،اگه دخترت اونجا به حرف شما گوش میکرداین الم شنگه بپا نمیشد 

میخوای باهاشون  از این به بعد چه رفتاری بکنی؟

بی محلی.خرج کردن پولای شوهرم.نادیده گرفتن شوهرم ب خودمو دخترم رسیدن.مطالعه عشق و حال.قصد اوردن بچه دوم داشتم اونم تا چندسال دیگه کنسل

خوب بکنه ب درک توام میرفتی دم در میگفتی صداتو بیار پایین میگفتی مردم اینو خانواده اش منو روانی کردن& ...

من مثه اونا کولی نیستم.اونا خیلی پولدارن ولی خانواده من ن.ولی از نظر فرهنگ ما خیلللللی از اونا بالاتریم

2706