2752
2739
عنوان

ی عطر گرون خریدم ایرادی داره تو خونه به خودم بزنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 18 پست
عطر س.ک.س.ی برای محیط کار مناسب نیست عطرهای محیط کار باید ملایم و سبک باشن که بقیه رو اذیت نکنه در ...

س ک س ی منظورم بوی خوب و جذابشه

اصلا اذیت کننده نیس خیلی ملایم و سبکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من میخام برم طرح،میشه بهم هر نصیحتی میدونی بکنی؟ 

سلام عزیزم اولا تبریک میگم شروع ب کارت رو ب عنوان ی پرستار

از همون اول اعتماد به نفس زیاد داشته باش و خودتو اصلا دست کم نگیر حتی اگه بالینت خوب نیس ی عبارتی بهتره بگم پررو باش ک سو استفاده نکنن ازت

هر سوالی داری بدون خجالت بپرس طرح برای یادگیری هست اصلا رودربایستی نکن تو این چیزا سعی کن کنارش مطالعه هم داشته باشی

سعی کن برای شروع کار بخش های ویژه یا اورژانس شروع ب کار کنی چون تو این بخش هاست که ب معنای واقعی پرستار میشی و کار یاد میگیری 

صددرصد وقتی وارد بخش شی همه میخوان شیفتشونو باهات جا ب جا‌ کنن یا شیفت بندازن بهت سریع قبول نکن هیچوقت هم شیفت بلاعوض نرو اگر جای کسی میری حتما جات بیاد اولش شل بگیری همه سو استفاده میکنن سر شیفت حواست باشه 

بازم سوالی داشتی در خدمتم. کدوم شهری؟

سلام عزیزم اولا تبریک میگم شروع ب کارت رو ب عنوان ی پرستار از همون اول اعتماد به نفس زیاد داشته باش ...

مرسی عزیزم اصفهانم میخام برم شهرستان، اینجوری هم تایم طرح کم میشه هم 10 روز شهرستانی بقیش شهر خودت، بعد زمان آزادمو یا ی کار جدید یاد بگیرم یا ی جای دیگه شیفت بردارم،دیگه چی میتونی بهم بگی

2731