2733
2739
خانم که اقتدار نمیخواد😁  شما هنوز فرق خانم و آقا رو نمیدونی

چرا دوست گل خانم هم اقتدار و احترام میخواد اما اسمش برای خانم ها تغییر می‌کنه و بهش میگن توجه و درک 

الان یه خانم اگه شوهرش بدون مشورت با او خونه رو بفروشه یا مهمون دعوت کنه یا چیزی بخره عصبی میشه 

یا اگه شوهر یه خانم بهش بگه تو زشتی تو بی استعدادی و ... غرور خانم میشکنه

پس یعنی زن هم اقتدار و احترام میخواد دقیقا مثل مرد اما اسمش فرق می‌کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید قبول کنی حرفت خوب نبود حالا هر رفتار بدی داره هم نقصی داره خوبه اون این حرفو میزد بهتون بهشون حق بدین اصلا حرف شما خوب نبوده

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2740
چقدر اقتدار شکن حرف زدی  دیگه توقع نداشته باش مرد مورد علاقت بشه  همینجوری میمونه و بدتر ...

حالا نکه تا الانم با وجود توضیحاتش خوب بوده چرا ما زنا نباید حرفامون رو به زبون بیاریم 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

به نظر من بااین حرفات دوتا اتفاق ممکگه بیافته

یا میگ خب اینکه منو دوست ندارع پس توقعیم ازم نداشته باشه هیچ کاری براش نمیکنم خودمم هر کار بخوام مبکنم

یااا ممکنه بگه وای چقدر بدی کردم بهش ک ازم زده شده پس محبت کنم ک نظرشو جلب کنم 

مورد دو معمولا محاله 

کلا باید در جواب این سوالش سکوت میکردی ب نظرم

غر بزنی و اقتدارش رو بشکنی حتما دوست هاشو ول میکنه و میچسبه به خودت🙄🙄 

اقتداری داشت که بشکنه؟ شما تضمین میکنی اگه ایشون میگفت تو بهترین شوهر دنیایی این مرتیکه درست میشد؟ از کجا معلوم این تا حالا با این فاحشه هایی که دوستاش میارن نخوابیده باشه؟ مردی که خیانت کرده اصلا دیگه غرور داره؟😂 

یه موقع یه چیزی نگیم قلب مردای گوگولی خدشه دار بشه بهشون بر بخوره🥺

خب وقتی با همچین ادمهایی میگرده وهرچقد میگم نکن وبااین افراد ناباب نگرد و مجاب نمیشه چیکارکنم بگم ...

دوستای شوهر منم لاشی ان دیشب داشتم حرصصصص میخوردم با لاشی ترین رفیقش ناهار بیرون بیرون بود بعد به خودم گفتم بابا ولش کن ها به درک مردی خوب باشه خوبه لاشی باشه ذاتش خراب باشه نیاز به رفیق نداره خودش میره سمت زنهای خراب حالا چرا خودمو داغون کنم 

2706