2733
2771

ماشالله 🤣🤣من خودم بعداز ۴.۵ روز سین میکنم

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم کارتون کاملا اشتباههههه طرف با خودش صدتا فکر کرده اگ رفاقت اینطوری نیست که 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
پس دیگه اسم دوست روش نذار. چون این مدل رفتار برای دوستان نیست به نظرم

دوستی‌ یه طرفه

من‌ مستقیم و غیر مستقیم بهش فهموندم که علاقه ای به ادامه دوستی ندارم‌ 

میفهمه ها اما تظاهر به نفهمیدن میکنه‌ 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰

این کار شما خیلی حس بدی داره. یکی از دوستای صمیمی منم مثل شما بود. بعد مثلا میگفت ندیدم.‌کار داشتم .پیام سمت من نیومده و از این حرفا

ولی خب میشد فهمید خیلی ها بهونست. وگرنه اینکه در طول روز یه دقیقه نتونی جواب پیام دوستت رو بدی یا اینکه صبح زنگ زده تا شب نه زنگ بزنی نه پیام بدی که خب چکار داشتی غیر عادیه

منم دیگه روابطم رو بسیار محدود کردم