2752
2734
عنوان

راهکار برای زیبا شدن فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 8076 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه میگم مادر مهربونه ایشون!!! اصن یه حسی از درونم اینو میگه؛ زنونه اس رفتارش! عضویتم که جدییییید ...

ای بابا 

تا جایی که یادمه فقط به خانمهاگیر میدادین که مردن😂

الان به مردا گیر میدین که زنن😂😂😂😂

بنده خدا میگه که بابای مهربونه چرا باید یه خانم با کاربری آقا بیاد و خودش رو در معرض ..... قرار بده😂😂😂اینجا هم که همه ضدِ مرد

استارتر به خانمت بگو به بخوره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
منکه میگم مادر مهربونه ایشون!!! اصن یه حسی از درونم اینو میگه؛ زنونه اس رفتارش! عضویتم که جدییییید ...

هد هد نبودی سحر یکی با کاربری خانوم اومده بود بعد مشخص شد اقا هست قبل مشخص شدن واقعا عین خانوما مینوشت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بهتر نبود جای شما خانومتون بیاد؟؟ شما الان باید سر کار باشی پدر مهربون  

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
عزیرم بیشتره زیبایی فرزند بستگی به ژن داره تغذیه تاثیر کمی داره. ولی بهتره مواد غذایی تازه و میوه ...

باباي بچست 😁😁😁

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
پدر مهربون اگ خانمت اینجا عضو بشه تاپیک میزنه شوهرم میره تو سایت های زنونه.اییی چندشم شد جم کن بابا ...

ممنون بانوی محترم که نظر دادین

اما خانومم وقت آزاد کمتری داره

و دوست نداره مخصوصا توی این دوران بارداری با تکنولوژی و امواج و تشعشات ارتباطی داشته باشه

در ضمن بنده می خوام از تجربیات پدر و مادرای گروه استفاده کنم

سپاس

هر کودکی که به دنیا می آید این خبر را با خود می آورد :  خداوند هنوز به انسان امید دارد...