2737
2739
چن سالشه ؟  خب ازش بگیر گوشیو  از چی میترسی  من 16 ساللم بود  مامانم سر اینک ...

۱۲ بچه رو هر چقد خوب تربیت کنی میره مدرسه همه نو ع دوست پیدا میکنه

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
عزیزم زدم صفحه که باز میشه حساب کاربری خودش معلوم همین شماره‌ی هست که الان شاد مدرسه روش.  ولی ...

والا مخفی کردنش رو دیگه بلد نیستم، آدم تو کار این بچه‌ها میمونه واقعا 

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بآور کن مامانت لطف میکرد در حقت. الان مادرهای الان همش استرس فکر کن گوشی  دست بچه باشه فیلم&nbs ...

لطفه چی میکرد 

خیلی الکی حساس بود 

منه 19 ساله الان اندازه ی ادم 40 ساله سختی کشیدم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
والا مخفی کردنش رو دیگه بلد نیستم، آدم تو کار این بچه‌ها میمونه واقعا 

اره بخدا بچهای الان چنان زرنگ باهوش هستند که کلا ما والدین هنگ میکنیم از کاراشون.  خدا بداد ابن نسل برسه خیلی خود سر و بی پروا شدن

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
2728
۱۲ بچه رو هر چقد خوب تربیت کنی میره مدرسه همه نو ع دوست پیدا میکنه

مامانای دوسته پسرتم فک میکنن بچه شون خوب تربیت شده رفته مدرسه اینطور شده 

در حالی ک رفتار بد حاصل اشتراکات رفقا و اجتماعیه 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

با دوستاش چت نکنه مشکل حل میشه؟ خب اونا رو تو مدرسه میبینه باز 😑 سخت نگیر

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
لطفه چی میکرد  خیلی الکی حساس بود  منه 19 ساله الان اندازه ی ادم 40 ساله سختی کشیدم  ...

اره حق داری  زیادی سخت گیری هم باعث میشه آدم از اونور بوم بیفته. 

چرا مخفی هست واسه همین میخوام ببینم

کار خوبی میکنی که بچه تو ول نمیکنی به امون خدا دمت گرم 

الان اوضاع خیلی بد شده اوناهم بچه ان چیزی متوجه نیستن باید کنترلشون کرد 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
اره بخدا بچهای الان چنان زرنگ باهوش هستند که کلا ما والدین هنگ میکنیم از کاراشون.  خدا بداد ابن ...

واسه همین بی پروا بودنشون شوهرم راضی به بچه دار شدن،نیست🤦‍♀️😂

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
با دوستاش چت نکنه مشکل حل میشه؟ خب اونا رو تو مدرسه میبینه باز 😑 سخت نگیر

نه سخت نمیگیرم. ببین چیزای میگن مناسب سنشون نیست.  بعد یه عکس از صفحه چتشون مونده بود تو گالری.  اون رو دیدم نگران شدم.  میترسم  انگار مخاطبش دختر بود فقط میخوام همین رو مطمعن شم

کار خوبی میکنی که بچه تو ول نمیکنی به امون خدا دمت گرم  الان اوضاع خیلی بد شده اوناهم بچه ان چ ...

نگرانم دلم نمیخواد ضربه بخورن دنیاشون پاک جامعه متاسفانه بد باید مراقب باشم تو روخدا گوشی میدین دست بچهاتون  مراقبشون دورا دور باشین

نگرانم دلم نمیخواد ضربه بخورن دنیاشون پاک جامعه متاسفانه بد باید مراقب باشم تو روخدا گوشی میدین دست ...

بله منم ی برادر دوازده ساله دارم مادرم دورادور کنترلش میکنه نه طوری که متوجه بشه اما اگر همه حواسشون به بچه هاشون باشه در سنین پایین بعدها هم دچار مشکل نمیشن 

متاسفانه بعضی از والدین به خیال اینکه بچه هستن چیزی نمیشه رها میکنن به امان خدا در حالی که در مدارس همه جور بچه ای هست از هر خانواده ای باید حواسشونو جمع کنن و این اسمش محدودیت نیست هوشمندانه رفتار کردنه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
بله منم ی برادر دوازده ساله دارم مادرم دورادور کنترلش میکنه نه طوری که متوجه بشه اما اگر همه حواسشون ...

احسنت این اصطلاحات من‌درآوردی که بچه باید آزاد باشه رها باشه واقعا بنظر من نتنها روشنفکری نیست بلکه کوته فکری هست