2737
2734

چجوری بیارمش که متوجه نشه 

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

متاسفانه شاد اصلا امنیت زیر صفر 

میتونی با هر خطی ک ثبت کرده

تو گوشی خودت هم وصل کنی

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وارد شاد شو، صفحه اولش گوشه بالا سمت چپ یه علامت مثل تنظیمات هست بزن رو اون،بعد گزینه حساب کاربری رو انتخاب کن همه‌ی حساب هایی که داره میاره

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
کاری میکنه پسرتون؟ 

نگرانمایه دوستای خوبی نداره به اصطلاح واسه خودشون  گروه میزنن حرف بزنن

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
2740
وارد شاد شو، صفحه اولش گوشه بالا سمت چپ یه علامت مثل تنظیمات هست بزن رو اون،بعد گزینه حساب کاربری رو ...

اها ممنون بعد من اونجا میتونم برم تو اون یکی شاد بدون اینکه متوجه شه.  

متاسفانه شاد اصلا امنیت زیر صفر  میتونی با هر خطی ک ثبت کرده تو گوشی خودت هم وصل کنی

روی گوشی خودم یه شاد نصب برای درسهاشون

اها ممنون بعد من اونجا میتونم برم تو اون یکی شاد بدون اینکه متوجه شه.  

رو گوشی خودت مگه نصب نکرده؟

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
روی گوشی شما اگه نصب کرده مخفیش نکرده؟ 

چرا مخفی هست واسه همین میخوام ببینم

چن سالشه ؟ 

خب ازش بگیر گوشیو 

از چی میترسی 

من 16 ساللم بود 

مامانم سر اینکه با رفیقم حرف میزدیم منو کتکت زد حالا گوشی شخصی نداشتم و رو گوشی خودش

خوش بحال مردم واسه ماماناشون والا 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
وارد شاد شو، صفحه اولش گوشه بالا سمت چپ یه علامت مثل تنظیمات هست بزن رو اون،بعد گزینه حساب کاربری رو ...

عزیزم زدم صفحه که باز میشه حساب کاربری خودش معلوم همین شماره‌ی هست که الان شاد مدرسه روش.  ولی خوب خودش میگه با اون یکی خط برای خودم دوباره شاد نصب کردم ولی من چیزی رک گوشی نمیبینم یعنی مخفی هست چجوری اخه

چن سالشه ؟  خب ازش بگیر گوشیو  از چی میترسی  من 16 ساللم بود  مامانم سر اینک ...

بآور کن مامانت لطف میکرد در حقت. الان مادرهای الان همش استرس فکر کن گوشی  دست بچه باشه فیلم  س ک س ببینه بچه نابود میشه. در حقه بچه ظلم میشه. لعنت به این تکنولوژی