2733
2734
عنوان

میشه بیاین بگین چه کنم؟؟؟من و بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ربطی نداره

کسی رو میشناسم اولی رو ناخواسته باردار شد دومی سه سال طول کشید آخرش کارش به آی وی اف کشید!

کسی رو هم میشناسم اولی رو کلی طول کشید باردار شد با کلی درمان.دومی رو با یک اقدام.سومی ناخواسته!!

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2731

دلم میخواهد بیاد

اما راه دکتر بهم پنیک و ترس میده،دلم رضا نیست

به بدو بدو کردن درمان

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
من تخمک ندارم

عزیزم نمیدونستم من خودم دو ساله اقدامم ولی هنوز خدا نخواسته من اگه جای شما بودم بی خیالش میشدم این نظر منه امیدوارم ناراحت نشید چون اگه جواب نگیرین ناداحت میشین و فکرتون یه جای دیگس و روزای زندگی رو از دست دادین

هفت و هشت سالی جنگیدم

الهی عزیزم

انشالله که به زودی بارداری میشی توکل به خدا 

بازم خداروشکر یدونه داری چراغ خونت روشن 😚

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738

چقدعقده ای بچه دارم

صد بار حامله بشم

سیراب نمیشم

از بس کمبودش کشیدم

اخ انتظارش چه میکنه با ادم،،،،

اولی یا دومی‌نداره

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  

فاطمه جان، بله خیلی خوبه

الان‌شرمنده بچه ام شدم

نمی خواهم تنها باشه

البته چند ماهی بیشتر اقدام نکردم،اما وقتی تخمک ندارم،،،

فاطمه جان، بله خیلی خوبه الان‌شرمنده بچه ام شدم نمی خواهم تنها باشه البته چند ماهی بیشتر اقدام نک ...

اصلا شرمندگی نداره 

مگه شما نمیخاین عزیزم 

انشالله به زودی بچه داری میشی 

درمان و بیخیال نشو انشالله که جواب میگیری

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

الان خیلی ملتهب نیستم

اما خب یک وقتایی اذیتت میشم،الان دیگه اصلا جلوگیری نمی کنم

اما تلاشی هم برای درمان نمی کنم

نه پولش دارم،نه روحیه اش دارم

،

کسی بوده فرزهد اولش سخت بیاد ،دومی راحتر یا زودتر‌بیاد

اصلا فک نکن اولی سخت بوده دومی همینطور میشه دوتا از دوستان من اولی رو سخت باردار شدن بعد از سه سال انتظار اما دومیشون ناخواسته با یکبار اقدام.

2706