2752
2734
عنوان

به نظرتون یکی عمدا برق خونمون قطع نکرده؟ خیلییی میترسم😱

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 42 پست
باشه بیاد . زنگ بزن ۱۱۰ که خیالت راحت بشه .  همسایه اینا نداری ؟ در و پیکر خونه محکمه؟ دوستی آ ...

دوتا طبقه پایین هستن ولی من اصلا جرعت نمیکنم برم بیرون

خب زنگ بزنم ۱۱۰ چی بگم کاری نمیکنن که

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهنگ بزار سمت درتون

به نظرم اگه کسی هم بود دیگه رفت آخه برق وصل شد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
یکی دو تا از چراغهای خونه رو خاموش و روشن  کن ،اگر خدایی نکرده کسی عمدا برق خونتونو قطع میکنه ف ...

باورت میشه از اتاقم میترسم برم تو هال؟

خیلی بد ترسیدم

2731
برو با لگد بزن بیدارش کن 

خب بیدارش کنم هم کاری از دستش برنمیاد اونم می‌ترسه

بچه‌اس نوجوونه

به نظرم اگه کسی هم بود دیگه رفت آخه برق وصل شد

توروخدا😐

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
دوتا طبقه پایین هستن ولی من اصلا جرعت نمیکنم برم بیرون خب زنگ بزنم ۱۱۰ چی بگم کاری نمیکنن که

چرا کاری نمیکنن بگو فکر میکنم دزد اومده و میترسم و .... درسته خیلی مزخرفن ولی اینجور مواقع میان 

نترس هیچی نیست با توجه به اینکه ساختمون خالی هم نیست

خب بیدارش کنم هم کاری از دستش برنمیاد اونم می‌ترسه بچه‌اس نوجوونه

به نظرم دزد نبوده و فقط مشکل از فیوز بوده اصلا بد به دلت راه نده گوشی رو بذار کنار سعی کن بخوابی 

یا با هندزفری آهنگ گوش کن یکم 

من اصلا حالم خوش نیست، مامان؛ نذری شله زرد بذار💘
به نظرم دزد نبوده و فقط مشکل از فیوز بوده اصلا بد به دلت راه نده گوشی رو بذار کنار سعی کن بخوابی&nbs ...

آخه فیوز که بپره خود به خود درست نمیشه که

این خودش وصل شد

آخه فیوز که بپره خود به خود درست نمیشه که این خودش وصل شد

خب طبیعیه ما هم برقامون وقتی می‌ره خودش وصل میشه 

اگه بازم نمیتونی آروم شی دیگه به جای فکر و خیال زنگ بزن ۱۱۰

من اصلا حالم خوش نیست، مامان؛ نذری شله زرد بذار💘
خب طبیعیه ما هم برقامون وقتی می‌ره خودش وصل میشه  اگه بازم نمیتونی آروم شی دیگه به جای فکر و خ ...

نه تا ۶ بیدار بمونم احتمالا تا بابام بیاد

شاید هم من الکی بزرگش کردم نمیخواد الکی زنگ بزنم ۱۱۰ و این داستانا

چرا کاری نمیکنن بگو فکر میکنم دزد اومده و میترسم و .... درسته خیلی مزخرفن ولی اینجور مواقع میان  ...

میگم شاید من الکی بزرگش کردم دیگه زنگ نزنم ۱۱۰ بدتر شه

حالا صبر میکنم تا صبح بابام بیاد ببینه چه خبره

ممنون از نظرت