2733
2734
عنوان

بخیه دندان عقل

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 26 پست
ای جانم کاش پیش متخصص جراح فک و صورت میرفتی خیالت راحت میشد عذاب کشیدی ک اینطوری

ای فقط خدا می‌دونه چی کشیدم درد خودم جدا کارا و حرف های شوهرم جدا ..دیگه حتی سلامتی م هم مهم نیست برام فقط دارم روز هارو میگذرونم ... التماس دعا دارم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
وای که چقد سخت بود برا من دکتر گفت هر دو دندونت رو یه باره بکش تحمل کن دردش رو تا تموم بشه من ۱۰روز ...

برا منم ۴ تاشم نهفته بود ولی دکترم گفت دونه دونه بکش اذیت نشی خداروشکر زیادم اذیت نشدم فقط استرس باز شدن بخیه رو دارم اره دردم رو همون مسکن ساکت میکرد آنتی بیوتیکم باید بخورم عفونت نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا منم ۴ تاشم نهفته بود ولی دکترم گفت دونه دونه بکش اذیت نشی خداروشکر زیادم اذیت نشدم فقط استرس باز ...

برا من نهفته نبود سالم هم بود دندون به چه بزرگی خودم تعجب کردم خیلی عذاب کشیدم خدارو شکر تو درد نکشیدی 

خدایا تا کی ...
2731
به هرحال اگه بی حس نشی خیلی عذاب آور میشه حین جراحی

همیشه همین جوره بدون بی حس شدم باید زجر بکشنم

برا همین نمیتونم جراحی کنم.. الان 12 ساله دارم درد رو تحمل میکنم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
برا من نهفته نبود سالم هم بود دندون به چه بزرگی خودم تعجب کردم خیلی عذاب کشیدم خدارو شکر تو درد نکشی ...

اره برا من هیچ 15دقیقه بزور شد جراحیش ولی حس گز گز دارم تو بخیه هام و دندونان