2733
2734

اصلا خوب نیست. بسیار متوقع، قدر نشناس و عصبیه، تا جای ممکن حتی باهاش صحبت هم نمیکنم به خاطر سلامت روان خودم هم که شده

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با خواهرم متاهلم که کارد و پنیریم. چون دوس داره همیشه با بچه هاش اینجا باشه و من واقعا دارم دیوونه میشم

با مجرده هم دعوا داریم کم و بیش

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

من قبلا با خواهرم مثل دوتا دوست بودیم ولی به خاطر خیلی چیزا مثل اینکه خودش رو عقل کل  میدونه و منو بی عقل عالم و قدر نشناسی و زدن حرفای که تا مغز استخونمو آتیش زد و بی معرفتی در حقم باهاش زیاد صمیمی نیستم رفت و آمدمون رو در حد عید به عید کردم و خونه‌ی مامانم اینا هم سعی میکنم دوماه سه ماه یبار ببینمش

خواهرم قشنگ ترین چیزیه که تو این دنیای کثیف پا گذاشته....کاش میشد من دنیارو ب پاش بریزم . هیچوقت نمی ...

توصیف خوبیه برای یه خواهر خوبه و واقعیی نه برا همه🥲

2706