2752
2734
عنوان

کیا سرکلاژ شدن؟ یه لحظه لطفا💚خیر ببینی🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 78 پست
نه فقط یه هفته استراحت کردم الان استراحت نیستم 

خیلی مراعات کن

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طول سرویکسم ۵۰ بود تو هفته ی ۱۲ چون دوقلوان سرکلاژ کردم محص احتیاط،،استراحت مطلق اون جور که فکر ک ...

آره حق داری...بسلامتی انشاءالله قشنگم

مراقبت و احتیاط بکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
سن بارداریت بالاست،الان خطر نداره سرکلاژ؟ سرکلاژ معمولا تا قبل از آنومالی انجام مبدن و اگه بعدش طول ...

عزیز من بچم نموند :)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من طول سرویکسم ۵۰ بود تو هفته ی ۱۲ چون دوقلوان سرکلاژ کردم محص احتیاط،،استراحت مطلق اون جور که فکر ک ...

راستی چیکار کردی دوقلو شد🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره حق داری...بسلامتی انشاءالله قشنگم مراقبت و احتیاط بکن

ممنونم سلامت باشی.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
راستی چیکار کردی دوقلو شد🥰

ارثش رو از طرف پدریم و مادریم داشتم وگرنه خودم دوقلو نمی خواستم اصلاً شوکه شدم.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
الهی عزیزممم چرا بهت گفتن همه بچه هان باید سرکلاژ شی؟؟؟ نرمی دهانه رحم دارین یا ... ؟

گفتن احتمال زیاد هر بار باردار بشم باید سرکلاژ بشم.

طول سرویکسم کمه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
عمل سرکلاژ به تنهایی شد ۳ ملیون؟

با دستمزد و بیمارستان کلا ۳تومن

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
وای چقد سخت نه ماه اینجوری بودی؟؟ غذا هم خابیده میخوردین ینی مهمونی و..هم تعطیل🥹🥲 دل ادم میگیر ...

اره خواهر ۹ماه تمام تو خونه بودم یعنی فقط منو برا سونو و آزمایش میبردن بیرون خیلی سخت گذشت خییییییلییییییی

ینی پساری خطرناک تر از سرکلاژه؟ با سرکلاژم ممکنه رحم بترکه اگ فعالیت کنی؟

والا دکتر من میگف جفتش یه جوری ولی سرکلاژ بهتره 

بابت اینهمه استرسی که داشتی خاهر جان بچه ات بی قرار نشد؟ بداخلاق و بدخوراک و ....؟ رو بچه اثری ندا ...

باورت نمیشه یه بچه تنبل لوس ناز نازی ک از بچه اولم خیلی اروم تر و سر ب راه تره بچه اولم خیلی شیطونه

ارثش رو از طرف پدریم و مادریم داشتم وگرنه خودم دوقلو نمی خواستم اصلاً شوکه شدم.

اتفاقا باحاله

خدا برات نگهشون داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفتن احتمال زیاد هر بار باردار بشم باید سرکلاژ بشم. طول سرویکسم کمه

ای جانم...بسلامتی و خیر انشاءالله

الان یدونه بچه دارین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706