2737
2734
عنوان

کیاقبل موعدشون دردهردوتاتخمدان روداشتن وبارداربودن بیان توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 27 پست
ان شاالله گلم برای هردومون خیرباشه 

سلام عزیزم من پریود شدم تو چی

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
سلام عزیزم من پریود شدم تو چی

سلام عزیزم من فرداموعدمه وتمام حالتهای قبل پریودرودارم ومطمعنم تافرداپریودمیشم ان شاالله وشماهم ناراحت نباش گلم ان شاالله ماه بعدبخیربارداربشیم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم من فرداموعدمه وتمام حالتهای قبل پریودرودارم ومطمعنم تافرداپریودمیشم ان شاالله وشماهم نارا ...

ایشالا

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

سلام عزیزم ...به علائم اصلا توجه نکن کاملا بیخیال باش

میدونم سخته ها ولی تلاش کن

من دوماه اول دیوانه میشدم انقد دقت میکردم به خودم به تمام دردها و لحظه ها توجه میکردم اما الان دیگه توجه نمیکنم

به امید خدا به زودی شما و من و همه منتظرا دلمون شاد بشه با بچه هامون

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
سلام عزیزم ...به علائم اصلا توجه نکن کاملا بیخیال باش میدونم سخته ها ولی تلاش کن من دوماه اول دیوا ...

ان شاالله عزیزم هرچی خیره همون بشه 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
ان شاالله عزیزم هرچی خیره همون بشه 

ان شالله چندوقته اقدامی؟چندسالته

دارو اینا میخوری

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ان شالله چندوقته اقدامی؟چندسالته دارو اینا میخوری

پنج ماهه اقدامم اصلادارونخوردم بارداریهای قبلم روبااولین اقدام باردارشدم ولی اینبارخدانخاسته 

پنج ماهه اقدامم اصلادارونخوردم بارداریهای قبلم روبااولین اقدام باردارشدم ولی اینبارخدانخاسته 

بازم بچه داری؟

خداروشکر کن من ک اصلا ندارم چی بگم

2738
بازم بچه داری؟ خداروشکر کن من ک اصلا ندارم چی بگم

آره گلم دارم به خاطردخترم میخام بارداربشم که خواهرداربشه اگه خداراضی باشه میدونم سخته دعامیکنم تاآخرسال نی نی بیادبغلت چندوقته اقدامی

آره گلم دارم به خاطردخترم میخام بارداربشم که خواهرداربشه اگه خداراضی باشه میدونم سخته دعامیکنم تاآخر ...

الهی خدا به زودی یه نی نی ناز قسمتت کنه 😘

این ماه اقدامه پنجمه فعلا ک روز سوم پری هستم 

الهی خدا به زودی یه نی نی ناز قسمتت کنه 😘 این ماه اقدامه پنجمه فعلا ک روز سوم پری هستم 

الهی آمین ممنون عزیزم دعاکن یک دخترسالم وصالح به خیربه من بده تادخترم تنهانباشه خودمم خیلی دوس دارم دوتادخترداشته باشم ان شاالله شماهم هرچی زودتردامنت سبزبشه

الهی آمین ممنون عزیزم دعاکن یک دخترسالم وصالح به خیربه من بده تادخترم تنهانباشه خودمم خیلی دوس دارم ...

الهی آمین الهی ک خدا بهت یه دو قلو سالم بده 😍دیگه هوس بچع نکنی 

الهی آمین الهی ک خدا بهت یه دو قلو سالم بده 😍دیگه هوس بچع نکنی 

الهی آمین هرچی خیره گلم