2737
2739
بعد از دو روز درد و آمپول فشار سزارین اورژانسی شدم بعد از دوازده روز بخیه هامو کشیدم اما می دیدم خیل ...

الهی بگردم. چقدر سختی کشیدی...چرا اینجوری شد زایمان....

ایشالا جای دیگه برات جبران بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم. چقدر سختی کشیدی...چرا اینجوری شد زایمان.... ایشالا جای دیگه برات جبران بشه.

خدا نکنه عزیزم اتفاقا این زایمان دونم بود خیلی رسیدگی هم داشتم زایمان اولم طبیعی بود اما نمی دونم چرا، دکتر هم می گفت علتش مشخص نیست اما وقتی میومد زخممو بشوره می گفت منو ببخش میدونم خیلی درد داری، همه میگفتن شکایت کن اما من دیگه حال و حوصله نداشتم 

توروخدا برام دعا کنید افق کوروش کرمانشا

ثبت نام کردم دعا کنید قبول بشم از این

فلاکت دربیام خواهش میکنم ازتون😔😔

شوهرم یه وانت داره باهاش کار میکنه دوسال منو

توی این شهر نگه داشته خاتوادشم خیلی بدن

یکسال بااهامون حرف نمیزنن از اولم ناراضی بودن

بهش میگم مرد بیا بریم شهر من برا تو چ فرقی میکنه

راضی نمیشه خدا لعنتش کنه

توروخدا شما دعا کنید این فروشگاه منو قبول

کنن که دیگه بریم اونجا باهم کار کنیم

و برای همیشه اونجا بمونیم😭😭😭

منم برای همتون دعا میکنم بخدا

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2731
توروخدا برام دعا کنید افق کوروش کرمانشا ثبت نام کردم دعا کنید قبول بشم از این فلاکت دربیام خواهش م ...

عزیزم کدوم استان منظورته؟

زندگی چیزیست که برایت اتفاق می‌افتد، وقتی داری برای چیز دیگری برنامه می‌ریزی😊

منم وقتی دخترم سه سالش بود کلاس میرفتم روز اخر دخترموبردم همه میگفتن اصلا فکر میکردیم مجردباشی ,بچه هم داری ؟از وقتی کرونا اومد وخونه نشین شدم استرسی وپرخوری عصبی چاق وپیرشدم ,همه بهم میگن سنت بالای سی ساله ,ولی من ۲۸سالمه خیلی ناراحتم

به منم میگن

فکر میکنن ۱۵ سالمه و من خیلی بهم برمیخوره

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
همون که سایه داشت،خیلی ناز بودی

اره همونم مرسی گلم

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2738
توروخدا برام دعا کنید افق کوروش کرمانشا ثبت نام کردم دعا کنید قبول بشم از این فلاکت دربیام خواهش م ...

ای جانم خدا کمکت کنه من همیشه دعات میکنم غربت و قهر خیلی سخته خدا ب دلت نگاه کنه

بر قامت دلربای مهدی صلوات 

عکس صفحه چنده؟؟.....؟؟؟؟؟؟؟

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

خیل عظیمی از بی بی فیس ها رو در این تاپیک شاهد بودیم😅😅

اسی خوشگلی و کمتر از ۳۶ می خوری 

ولی در ن حد ۲۰ اینا

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست