2733
2739
بله میاد فقط حس میکنم بهتره رنگ ابرو هاتون هم روشن بشه  بازم زیاد مطمئن نیستم

تو آرایشگاه همه گفتن نه اینجوری مده 

مرسی عزیزم

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من و آبجیمم ۵ سال اختلاف سنی داریم (من بزرگترم)همه فکر میکنن من آبجی کوچیکم😑 بر خلاف تصور عموم بیب ...

بیبی فیس بودن خوبه اصرار بر اینکه بیبی فیس باشی بده 😂😂😂من دیدم ۴۰سالشه کاملا هم بهش میخوره بعد خودش اصرارررررررکه ۲۸بهم میخوره بیبی فیسممم

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
2738
عکس اولی رو ازدومی نتونستم راحت تشخیص بدم تو اولی  خیلی جوونتر معلوم میشید

اولی خسته نبودم دومی یه روز پر کار و خسته داشتم ممنون

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

دوباره میزاری؟

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
با رنگ روشن یکم مقدار آرایش بیشتر بشه بهتره🤭

آفرین آره 

من کلا کم آرایش میکنم یا اصلا ندارم 

بیبی فیس بودن خوبه اصرار بر اینکه بیبی فیس باشی بده 😂😂😂من دیدم ۴۰سالشه کاملا هم بهش میخوره بعد خو ...

😂😂😂😂😂

اون که خیلی بده ولی بیبی فیس بودنم زیاد خوب نیس

ولی به نظرم در مورد بیبی فیس بودن هم نظرات متفاوته 

تو همین تاپیک خیلی اختلاف نطر واسه سن کاربرا بود