2752
2734
عنوان

پسرم عمل لوزه داره خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 22 پست
نگران نباش خیلی ها عمل کردن راحته فقط بابت بیهوشی حواست باشه اگر حساسیتی داره حتما به دکتر بگ ...

دکترهای خوب شهرمون اصلاااااا دیگه لوزه عمل نمیکنن همه تو کار زیبایی.حساسیت نداره پسرم ولی خب خیلی میترسم

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دکترهای خوب شهرمون اصلاااااا دیگه لوزه عمل نمیکنن همه تو کار زیبایی.حساسیت نداره پسرم ولی خب خیلی می ...

تاسف داره واقعا 

حق داری عزیزم بلاخره مادر هستی ان شاا... همه چیز عالی پیش میره 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
درد بعدش زیاد بود؟خونریزی نکرد؟

بچه من سه سالش بود عمل کرد

عملش زیاد سخت نیست 

مراقبت بعدش خیلی مهمه

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
شهرستان

خواستم اگه تهرانی برو بیمارستان مروستی مخصوص گوش وحلق وبینی هست فقط،روز اول عمل فقط بستنی وآبمیوه وآب باید بخوره،یعنی بستنی لیوانی وانیلی ساده فقط شیش هفته باید تو یه روز بخوره،آب وآبمیوه هم مطلقا با نی نباید بخوره چون باعث خونریزی میشه روز بعد تا پنج روزشروع کن به فرنی وبستنی وآبمی سوپ میکس وعدسی میکس وشیرموز بستنی وژله،غذا همه باید خنک باشه چیزای داغ باعث خونریزی میشه،بعد پنج روز میتونی سیب زمینی وتخم مرغ پوره کنی بدی بخوره برنج وشل بپزی له کنی مرغ ابپز کنی له کنی بخوره تا ده دوازده روز مراعات کن خوب میشه،صداشم احتمال هست تغییر کنه تا یک ماه طبیعیه خوب میشه باز،بچه نباید جیغ بزنه اصلا،فقط هم دو روز اول کمی گلو درد داره بعدش خوب میشه