2733
2771
عنوان

سه روزه ک عمل لازک چشم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 96 پست
@مو_خرمایی_هستم    

ببین عزیزم اول چشامو معاینه کردن نمره ی چشممو بدست اوردن 

بعد موقع عمل حدودا 20دقیقه قبلش بهم دوتا قرص مسکن دادن 

بعد هر پنج دقیقه یک بار تو چشام بی حسی میریختن جوری ک نمیتونستم پلک بزنم بی حس بی حس بود 

ی پرستار بود ک باهامون حرف میزد از کارایی ک باید میکردم مثلا بعد ی هفته برم حموم هر چند ساعت قطره بریزم قرصامو کی بخورممم 

بعد منو بردن تو اتاق عمل 

ی دستگاه بود ک دراز کشیدم بهم گفت فقط نور سبزو نگاه کن 

با ی چنگک چشامو باز نگه داشتن بعد داخل چشممو تمیز کردن با چنتا وسایل بعدشم لیزر شروع به کار کرد 

خب هرکاری درد داره 

منم درد زیادی داشتم حین عمل 

کل عمل سر جمع فقط شد فکر کنم ده دقیقه 

ترس ندارع نترس الان ک فکر میکنم انچنان وحشتناکم نبوده 

بعد الان نزدیک به شیش روزه ک عمل کردم تو چشمم لنزه 

من چون سیگار میکشیدم چشام بیشتر اذیت شد 

قبل از عمل حداقل ی ماه قبلش اصلا الکل سیگار قلیون نکش گلم 

من شاید فردا شایدم اخر هفته برم لنزمو در بیارم خداروشکر تا الان ک راضی بودم 

فقط تو چشممم زخم هست ک طبیعیه مال عمله 

من تهران بیمارستان راضی عمل داشتم پیش دکتر مسعود ذبحی فر 

پول معاینع ی چشمم700تومن شد 

پول داروهام 650

پول عملممم8میلیون سر جمع 9/5میلیون شد 

من بدونه بیمه بودم 

شماره ی چشممم 3بود شماره استیگمات جشمم 1/5

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
از الان چشمم درد گرفت😂 ولی واقعا از عینک و لنز خسته شدم شماره چشامم بالاس

توضیح دادم عزیزم صفحه ی پنجم 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توضیح دادم عزیزم صفحه ی پنجم 

مرسی عزیزم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین عزیزم اول چشامو معاینه کردن نمره ی چشممو بدست اوردن  بعد موقع عمل حدودا 20دقیقه قبلش بهم ...

رازی 

مرسی عزیزم

به نظرم عمل کنید راحت میشید 

به نظرم عمل کنید راحت میشید 

بله قصدشو دارم برای شهریور ایشالا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

وامن انجام دادم ۵ماه پیش همش ده دقه شددرازشدم بالیزربرام‌انجام داداولش حس نیکنی لیزرداره میاااتوچشتتتتت یدفههه یچی باسرعتت نزدیکت میشع میره توووچشمت امادردنداری والانمره چشمم ۶ونیم بودکوورکورربودم خخخ اماازوقتی عمل کردمممم همه چیوواضح میبینم فقط یه هفتهواولش یکم تاری دیدداری وبایدرعایت کتی بعدش اوکی میشی امامن پشیمونم خخخخ چون دیگ لنزنمیشع بزنم دوسه سال پشت شرهم لنزمیزدم اونم ابی خخخخخ الان دیگ ب هیج بهونه ای نمیشع بزتم همش میگم کاش دوباره ضعیف شم ک مامانم بزاره بزنم خخخخ

خوب فرق داره من سنمم کمه 19سالم بود بعد عمل سوزش وحشناک و درد بدی داشتم اما خیلیا بودن با خنده دراوم ...

19 سالته عمل کردی؟؟؟؟؟ مگه چشمت ثابت شده اینکه دکترا  میگن تا 21 سالگی باید صبر کرد 

البته دونوع عملع یوی بالیزریکی جراحی من لیزروانتجاب کردم واینک عزیزم بروکلینیک چشم پزشکی نورکه ولیعصره اونجاعلیه هزینه هاش بالااماعالییه من دکترهاشمی عمل کردم بهترین دکتره 

2706