2733
2764
عنوان

سه روزه ک عمل لازک چشم کردم

728 بازدید | 96 پست

بچه ها خیلی وحشتناک بود انگار شکنجه بود:) الان همش خواب اون لحظه رو میبینم مث فیلم ترسناک 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اولین باره راجب عمل چشم اینو میشنوم

زندگی من سالهای سال درگیر بدبیاری و مشکلات متعدد و ..بود.تلاشم زیاد بود و جوابم کم..دست به طلا میزدم خاک میشد..یه شب از ته دل، از اون ته ، ته از خدا خواستم فقط بهم نشون بده چرا؟ و نشون داد....نذرهای ادا نشده..یه دفتری برداشتم تمام نذرهایی که ادا نکرده بودم رو نوشتم ، به ازای نذرهایی هم که فراموش کرده بود یه ختم ۱۲۴,۰۰۰ صلوات برداشتم و شروع کردم به ادای نذرهام..دونه به دونه رو ادا کردم. سخت بود، زیاد بود، اما اداش کردم..خدا رو شاهد میگیرم که ورق زندگیم برگشت..نمیگم یه شبه پولدار شدم و به عرش رسیدم و ...اما مشکلاتم نصف شد، بدبیاری هام تموم شد و جواب زحماتم رو گرفتم..الان اگر نذری کنم همون لحظه یاداشت میکنم و از همون لحظه شروع میکنم به ادا کردنش..نمازام سر وقته و تاثیرش رو تو زندگیم تو هر ثانیه دارم میبینم...این تجریه زندگی منه..بزرگترین تجربه..داستان کاملش تو تاپیکام هست..
الان خوبی؟! شوهر من ک بنده خدا مرد و زنده شد

الان خیلی بهترم ولی صبا درد زیادی دارم 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
من تصمیم داشتم انجام بدم ، درد داره؟

نمیخوام بترسونمت اما خیلی درد ناکه 

ولی راضیم هزار بار دیگه هم ک باشه انجام میدم 

بیهوشت کردن یا بی حس؟

بی حسی وایییی بی حسشی از عملم بدتر بود 

2706