2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون موقع زنگ میزدی به شوهرت میگفتی یه مرد غریبه اومده خونه میترسم زودی خودتو برسون 

میدونم این مسئله به شما مربوط نیست ولی چون تو یه خونه زندگی میکنین پس شما هم خواه ناخواه درگیرشین 

در مورد ارث هم اطلاعی ندارم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

خونه رو دادن به شما شما قانونی میتونی اقدام کنی 

بعدم زندگی خودشه اگه هرکاری میکنه اگه ابروریزیه فقط ابروی خودش میره اگه مریضی میگیره خودش تو خطره شما کار به این چیزا نداشته باش

همون موقع زنگ میزدی به شوهرت میگفتی یه مرد غریبه اومده خونه میترسم زودی خودتو برسون  میدونم ای ...

دقیقا فقط شما درست مطلبو گرفتین به هرکی بگی میگه به تو چه ولی خونه خودش نیست ک من بگم به من چه خونه خودش بره هر غلطی کنه خونه پدرشوهرم برا هممون هست همه اونجا رفت و امد داریم ابروی هممون گیره ینی چی به تو چه واقعا

وااا خونتونو کرده مکان میگی به خودش مربوطه 😐به نظرم بگو به پدرشوهر ازش بخواد بره از اون خونه . بدنامی خیلی بده تو محله براتون.اگر ادم درستی بود ازدواج می کرد و زندگی خودشو داشت نه این راه کثیف و درپیش بگیره.من بودم تحمل نمی کردم

پدرشوهر خونه رو به نامتون زده؟ اگر اره که نگرانی نداره اگر نه که پس تعارف زده زبانی

اره زده ولی ما چجوری بعد فوتش عمه رو بیرون کنیم ن شوهر میکنه راحت شیم مام بعد فوتش میخوایم خونه رو بفروشیم چون به ناممونه ولی اینو کجا بزاریم؟؟؟؟

واقعا چرا طبق کدوم قانون و عنوان میشه بیشتر توضیح بدید

طبق  قانون تا طبقه  اول  وجود داره  نمیبره  ولی  یه  راهی هست بتونه بگیره .

دور از جونت،  ایشالا ۱۲۰ سال عمر کنی   ولی منتظر مرگ  کسی نباش  کهمرگ به سن و سال  نیست

.
اره زده ولی ما چجوری بعد فوتش عمه رو بیرون کنیم ن شوهر میکنه راحت شیم مام بعد فوتش میخوایم خونه رو ب ...

حالا بزار اون بدبخت بی نوا سر بیاره زمین بمیره بعد انقدر بگو بعد از مرگش و ب فکر مردنش باش 

خدا ب هر آدمی ی دختر بده از عروس دختر در نمیاد انتظار مرگتو میکشن

وااا خونتونو کرده مکان میگی به خودش مربوطه 😐به نظرم بگو به پدرشوهر ازش بخواد بره از اون خونه . بدنا ...

دقیقا شما درست میگید واقعا من برا اینکه بقیه حمله نکنن و بگن به توچه اونجوری گفتم ولی خودمم خوب میدونم اتفاقا به ما مربوطه چون خونه خودش نیست که خونه رو پدرشوهرم زده به اسم ما مام میخوایم بعد فوتش بفروشیم چجوری واقعا بیرونش کنیم از ی طرف دلم نمیاد از ی طرف دیگه واقعا اضافیه من چرا باید عمه همسرمو نگهداری کنم و براش خونه جور کنم 

2706