2752
2734
عنوان

چرا صورتم قرینه نیست؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 44 پست
وای ارهههههه  تو اینه خودمو نگاه میکنم میگم عجب جبگری  یهو عکس میندازم با رفقا  وا ...

خیلییی حس بدیه من دیگه گیج شدم کامل نمی‌دونم خودم رو چه جوری تصور کنم اونی که تو آینه ام یا تو عکس؟اصلا دوست ندارم خودم رو ببینم دیگه مثلا خط چشم میکشم تو آینه خوبه تو عکس کجه یا بقیه میگن کج کشیدی خسته شدم دیگه اه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یکی از چشمام بالاس یکی پایین بینی ام ی سمت بزرگتره دهنمم کجه😂😂😂😂 یعنی نمی دونم به چه امیدی زن ...

چقدررر من وقتی عکس میگیرم دستم رو میزارم  رو نصف عکس مثلا سمت چپ صورت یکی دیگه راست صورتم یکی دیگه😐😑یه سمت انگار لیفت شده سمت دیگه انگار سکته زده کج شده

2731
شما تو سنی هستین که می خواین همه چیز رو کنترل کنید همه ما این دوره رو گذروندیم باید هرچیزی رو که نمی ...

یعنی چی؟یعنی باید همینجوری مثل سکته آیا بمونم؟نهههه😭😂

یعنی چی؟یعنی باید همینجوری مثل سکته آیا بمونم؟نهههه😭😂

چیزی به اسم ایده آل وجود نداره شما داری در مورده خودت نظر می دی نظر هر کسی می تونه متفاوت باشه همین الان عکس خودت رو اینجا بزار ی ممکنه ده نفر بگن اینطور نیست خیلی هم خوبی چند نفر هم با خودت موافق باشن شرایطی که برای خودت درست کردی فقط باعث اذیتت می شه سعی کن با خودت راه بیای 

من مرد هستم 
چیزی به اسم ایده آل وجود نداره شما داری در مورده خودت نظر می دی نظر هر کسی می تونه متفاوت باشه همین ...

مشکل من اینه که نمی‌دونم چه شکلی ام واقعا تو عکس یه جور دیگه تو آینه یه جور دیگه تو دید بقیه هم معلوم نیست چه جوری ام

عکس سلفی از روبه رو واقعیه

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
مشکل من اینه که نمی‌دونم چه شکلی ام واقعا تو عکس یه جور دیگه تو آینه یه جور دیگه تو دید بقیه هم معلو ...

شاید باور نکنی من هم دقیقا تو همین شرایط بودم به قدری خودم رو اذیت کردم که موهای سرم ریخت روابطم با دیگران خیلی ضعیف شد تا حدی که مدتها تنها بودم تنها کسی که برات می مونه خودتی با خودت زیاد حرف بزن سعی کن تلاش کنی خودت رو قانع کنی که شرایط بهتر می شه و و چهرت روز به روز زیبا تر و جذاب تر من الان به جایی رسیدم که اطرافیان همه می گن که کچلی چقدر بهم می یاد هرطوری خودت رو بسازی و جلو بری همون می شه  

من مرد هستم 
2706