2733
2734

هر کسی که مال و دارایی و خوشی داره نوش جونش ولی 

از اونایی که تو این اوضاع بد اقتصادی و... خوشی های زندگیشون را به رخ دیگران می کشن، متنفرم. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین انتخاب ش اینه  که اونجوری زندگی بکنه 

دلش می‌خواد اونجوری لباس بپوشه دلش می‌خواد اونجوری از خودش عکس بگیره به ما چه آسیبی می‌رسونه به ما چه ضرری می‌رسونه مگه ما باید به همه مردم دنیا کار داشته باشیم فقط صرف ایرانی بودنش و باید قضاوتش بکنیم دلش می‌خواد عشقش می‌کشه اون لباسو بپوشه لباس پوشیدن بقیه مدل آرایش کردن بقیه مدل عمل‌های جراحی بقیه مدل زندگی بقیه به ما مربوط نیست تا وقتی که به ما آسیبی نرسونه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731

نمیدونم 

دنبالش نمبکنم فقط ابنجا میبینم که درگیرشن

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 

بنده خدا خیلی کمبود داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

شاید سلیقه ها متفاوته.  من خودم شاید اگه پول داشتم صدتا عمل زیبایی میکردما. فکر نکنید شعار میدم. ولی به نظرم زیبایی زمانی به چشم میاد که واقعی باشه از خود طرف باشه وقتی نگاش میکنی اون حس خوب طبیعی بودن و لبخندشو بهت منتقل کنه. نه اینا که صورتشون از جراحی پلاستیک برق میزنه

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
ببین انتخاب ش اینه  که اونجوری زندگی بکنه  دلش می‌خواد اونجوری لباس بپوشه دلش می‌خواد اون ...

جانا سخن از زبان ما میگویی؟!!

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

دیکه هر کدام گدا گومبلی بلاگر شده پولدار شده..این نگار رکنی اینقدر این کرم ها رو کرد  پاچه ملت   هر روز یه ماشین. 

بهبودی    یه خونه حیاط دار قدیمی داشت باباش حالا ببین با اینستا  به کجا رسیده. 

حالا جریان زن سپهری هم همینه  با چهار تا ادا  و شکلک فالورش میشه میلیونی  هر تبلیغ رو ۱۸۰ میلیون میگیرن

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
ببین انتخاب ش اینه  که اونجوری زندگی بکنه  دلش می‌خواد اونجوری لباس بپوشه دلش می‌خواد اون ...

پس امر به معروف و نهی از منکر این وسط چی میشه 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
جانا سخن از زبان ما میگویی؟!!

قربونت برم 

نمی‌دونم واقعاً چه دلیلی داره ما ایرانیا عادت کردیم تو هر چیزی نظر بدیم تو هر سوراخی سرمونو فرو بکنیم طرف چادر سرش می‌کنه میایم میگیم چرا چادر سرش کرده باید چادرشو از کلش در بیاره فلان بهمان طرف آرایش می‌کنه لباساشو در میاره میایم میگیم چرا همه چیزاشو ریخته بیرون برا چی همه چیزاشو ریخته بیرون چرا از ما کسب اجازه نکرده چرا اینجوری آرایش کرده چرا اونجوری آرایش کرده طرف مثل مریم میرزاخانی خودساخته است میایم بهش میگیم فلان و بهمان کشورشو ول کرده رفته مثلاً چیکار کرده مثلاً ریاضی خونده حالا مگه چه گلی به کله کسی زده طرف میشه یاسمین مقبلی میان می‌شینن هزار جور حرف پشت سرش می‌بافن هزار جور رنگ و تهمت بهش می‌زنن از اون طرف یکی مثل زن سپهر حیدری چیکار کرده مگه از پول شوهرش به اونجا رسیده بسه بابا خجالت بکشید شماها می‌خواید بچه تربیت بکنید شماها ستون یه خانواده هستید به جای اینکه دائم دنبال چک کردن این و اون باشی دو تا خط کتاب بخونید 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...