2733
2734
عزیزم تیر ماه ک همون رشته علوم تربیتیه  من این تاپیکم منظورم اینه علوم تربیتی بردارم یا بمونم ...

متوجه شدم،

به این سوالات برای خودتون پاسخ بدید:

۱_سال بعد بمونم میخونم؟

۲_شرایط حمایت خانوادم چطوره؟

۳_محدودیت سنی فرهنگیان رو رد نمیکنم؟

۴_تو رشته ی علوم تربیتی خوشحال خواهم بود؟

۵_امسال چه اشتباهاتی کردم که نشد همین امسال فرهنگیان بیارم (حالا همین ها رو میتونم رفع کنم یا خیر)و ...

امیدوارم موفق باشید

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه شدم، به این سوالات برای خودتون پاسخ بدید: ۱_سال بعد بمونم میخونم؟ ۲_شرایط حمایت خانوادم چطو ...

عزیزم من ی تصمیم دارم دوس دارم نظر بدی

نگا من میخام برم علوم تربیتی ب رشته آشنایی ندارم ولی دانشگاه خوارزمی ب خونمون نزدیکه و دانشگاه خیلی عالیه 

و در هفته ۳یا ۴ روزه

میخام کنارش کار کنم نیمه وقت 

و روزایی ک دانشگاه ندارم دوباره برای فرهنگیان بخونم 

عزیزم من ی تصمیم دارم دوس دارم نظر بدی نگا من میخام برم علوم تربیتی ب رشته آشنایی ندارم ولی دانشگاه ...

خب پس اگر میتونید بخونید که عالیه،

صبح تا ظهر دانشگاه یا سرکار باشید عصر بخونید

نگران اینکه تایمتون هم در اون صورت کمه نباشید

چون اکثر رقبای شما هم اون تایم مدرسه هستند و بازدهی زیادی ندارند.

من افراد زیادی رو میشناسن که همزمان با دانشگاه خوندن و رشته های تاپ اوردن

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
2731

پشت کنکور نمون ، فقط روحت نابود میشه گلم

همین رشته رو برو 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊