2752
2734
عنوان

کادوی روز معلم چی میبرین شما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2478 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها غیر دولتی خب جانم اونجا هزینه ها 4الی 5برابره

هر چی ،نباید اجبار کنند،نهایت یه کیک و گل میگرفتن،هر کی هر چی دوست داشت کادو میداد،اما همش چشم و همچشمی بین کلاسهای دیگست می‌خوان کم نیارن از کلاسهای دیگه

2731
هر چی ،نباید اجبار کنند،نهایت یه کیک و گل میگرفتن،هر کی هر چی دوست داشت کادو میداد،اما همش چشم و همچ ...

عزیزم نمی خوام طرفداری کنم از اونا ولی خب حتما برای کسی که بچه شو تو این مدارس گذاشته این هزینه ها رو میپردازه دیگه به  نسبت شهریه که میدی هدیه هاشونم اینطور محاسبه میشه

کاربری دست دو نفره 
بفرمایید

گلم من خودم تجربه خودم و میگم و تو فامیل دیدم همه فامیل بچه هاشونو از اول ابتدایی تو مدارس غیر انتفاعی نوشتن الان بچه کلاس دومه تو مدرسه ای که بهترینها جمعیت انگش شماره بچه ه واقعا ادب و اخلاق عالی بود رفت مدرسه لوس شده پررو شده هر روز میگه فلان و بگیر ید انگار برا چشم و هم چشمی هستش 

به نظرم تا ششم بچه باید تو عادی درس بخونم و متوجه بشه چطور زندگی عادی و انجام بده و با دیگران ارتباط بگیره و یاد بگیره که دوستش اگه یه زنگ خوراکی نداشت خوراکیشو باهاش تقسیم کنه این نظر خودم بوداا

کاربری دست دو نفره 
گلم من خودم تجربه خودم و میگم و تو فامیل دیدم همه فامیل بچه هاشونو از اول ابتدایی تو مدارس غیر انتفا ...

پسر بزرگم دبیرستانه از اول هم غیرانتفاعی بوده اما همه چیز در اختیارش نبوده،برای به دست آوردن بعضی چیزا حتی کار هم کرده ،من خودم اصلا دلم نمیخوادبچم تن پرور و لوس بشه،برای همین سخت گرفتم،اما چون مدارس دولتی شلوغه و بزرگ و نظارت کمه ترجیح دادم غیر انتفاعی بزارم 

2706