2737
2734
عنوان

کسی میتونه از عکس سونوی ۸ هفته یا ۱۰ هفته جنسیتو تشخیص بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 24 پست
ازروی چه چیزی تشخیص میدید؟ جمجمه

جمجمه طرز خوابیدن پسر خودمم دقیقا همینطوری بود از همون اول فهمیدم پسره

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علائمتو ویاراتو و ضربان قلبشو بگو تا بهت بگم

علائم خاصی ندارم حالت تهوع اصلا ندارم مگر اینکه دیگه بوی بدی به مشامم بخوره که عوق بزنم فقط به گوشتو مرغو بوی پیاز حساس شدم

همه چیزم میخورم فقط یکم از غذا افتادم میخورم ولی کم ضربانشم دکترم بهم نگفت چنده فقط گفت نرماله خوبه همه چیش

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت حضورت تو زندگیم🙏💖
2731
علائم خاصی ندارم حالت تهوع اصلا ندارم مگر اینکه دیگه بوی بدی به مشامم بخوره که عوق بزنم فقط به گوشتو ...

من اینطوری بودم بچم پسر بود

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
دکترگفتن احتمالا دختره دکترطهماسب پور

من ایشونو نمیشناسم ولی برای منم احتمال دختر داده بودن

2738