2733
2739

عصلن ب خودم میگی زندگی کنم برا چی؟واقعا نیاز ب یه اتفاق جدید ت زندگیم دارم ک دوباره پر انرژی شروع کنم همه چیو دلم گرفته بلاتکلیفم ۱۹ سالمه دلم میخاد شوهر کنم کاش بمیرم عصن عه زندگیه کوفتی 

میفهمم چی میگی و حالت رو با تمام سلول‌های بدنم درک میکنم، ولی به نظرم برای رهایی از این حس بهتره درس بخونی و برای تنوع کارهایی که حالت رو خوب میکنه انجام بدی. بعضی از ذکرها هم توی نشاط و سرزندگی خیلی تأثیر داره.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شوهر کن

اینم پیشنهاد خوبیه😂

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2728
2738
متنفرم از خودم 

پیشنهادم اینه که اگه نمیخوای درس بخونی، برو کلاس و مهارتی که بهش علاقه داری یاد بگیر مثلا آرایشگری، تدوین، برنامه نویسی یا هرچی که دوست داری. کلاس زبان هم خوبه برات. یه رشته‌ی ورزشی هم ثبت نام کن.

پیشنهادم اینه که اگه نمیخوای درس بخونی، برو کلاس و مهارتی که بهش علاقه داری یاد بگیر مثلا آرایشگری، ...

نآخون کار هستم علاقم داشتم دست زیاده توش اونم گذاشتم کنار کلا دلم میخاد شوهر کنم فقط

طبیعیه این حالتا تو این سن ولی به خودت بیا تنها راه نجاتت درس و آموختن مهارت و پول در آوردن هست که بتونی بری خرید و باشگاه و تفریح بعد اینجاها هم شوهر خوب گیرت میاد